Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Klitoriskiihotinta yhteisiin puuhasteluihin

Hei! Osaatteko suositella kätevän kokoista klitoriskiihotinta yhteisiin puuhasteluihin? Naisellani on ollut käytössä imevä Satisfyer pro, joka on osoittautunut todella hyväksi peliksi, mutta joka on naidessa ehkä hieman liian iso ja alapäässä meinaa tulla vähän ahdasta . Erityisesti lähetyssaarnaajassa se ei mahdu väliin. Onko kokemuksia tuon saman valmistajan muista malleista?
7598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mies osti meille sellaisen läpyskän, jossa toisen puolen kaitan pilluun ja toinen puoli jää hieromaan klittaa ja kyrpää. Idea hyvä, mutta ei pysy paikallaan. Yhtä sähläystä yrittää pitää sutä paikallaan.
Käyttääkö teillä mieskin satisfyeriä? Eikös se ole tarkoitettu klittan imuttamiseen? Kannatisko sellainen hankkia?

Äänestä

Juu mies ei siis käytä Satisfyeria. Naiselle toimii erittäin hyvin. Saa laitteella voimakkaita orgasmeja, mutta tämä on tietenkin yksilöllistä. Laite on kokonsa ja muotoilunsa puolesta ehkä enemmän sooloiluun sopiva, vaikka meillä (naisella) onkin se käytössä melkein aina kun rakastellaan.

Äänestä
  • Toimii ne nänneihin miehelläkin ellei ole jotain itsetunto-ongelmaa.

    Äänestä

Kiitos tiedosta. Täytyy laittaa ukko kauppaan ostamaan Satisfyeriä. Voin sillä ottaa orgasmeja ennen kuin päästän ukon panemaan.

Äänestä
  • Kato, ettei osta vahingossa fairya, voi männä ajatuksissaan pää sekaisin!

    Äänestä

  • Ja lopuksi luiskahtaa löylykauha perseeseen kera fairyn

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kalhu40 kirjoitti:

Hei! Osaatteko suositella kätevän kokoista klitoriskiihotinta yhteisiin puuhasteluihin? Naisellani on ollut käytössä imevä Satisfyer pro, joka on osoittautunut todella hyväksi peliksi, mutta joka on naidessa ehkä hieman liian iso ja alapäässä meinaa tulla vähän ahdasta . Erityisesti lähetyssaarnaajassa se ei mahdu väliin. Onko kokemuksia tuon saman valmistajan muista malleista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu