Pill*un antaminen miehelle on hengenpelastusta ja hyvä teko. 21 kertaa kuukaudessa pitäisi antaa että mies pysyy terveenä eikä tarvitse tumputtaa tai käydä vieraissa/maksullisissa hoitamassa terveyttään.
Siemensyöksyt voivat ehkäistä eturauhassyöpää - 21 kertaa kuussa riittää
https://www.iltalehti.fi/terveys/201707062200250539_tr.shtml
"Nyt se on todistettu Harvardin yliopistoa myöten: säännölliset siemensyöksyt voivat pelastaa jopa mieshenkiä."
Ole hengenpelastaja, anna miehelle pi**ua!
PelastavaTeko
1
315
Vastaukset
- PäivänHyväTeko
On kaikkia turhia päiviä kasvisruokapäivää, ruusun ja kirjan päivää ym. joten ehdottomasti pitäisi saada anna p**ua päivä muistuttamaan naisen pyhästä tehtävästä miehen seksuaaliterveyden hoitajana ja hengenpelastajana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908746Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki484771Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414451Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit472659Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001526- 401316
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441266Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641182Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671110