Maahanmuutto on kirjattu Yhdistyneiden Kansakuntien (YK) Agenda 2030:een. Tämä kaikkien maailman maiden allekirjoittama sopimus. Sopimusta "myydään" nimikkeellä kestävä kehitys. Tätä "kestävä kehitys"-hakusanaa kannattaa alkaa seuraamaan uutisista ja lehdistä. Aiheeseen liittyy myös vuonna 1992 allekirjoitettu Agenda 21, joka määrittelee raamit koko ihmiskunnalle, että miten selviämme vuoteen 2100 ja että miten meidän tulee muuttua (=pakotetaan).
Ihmisiä tullaan siirtämään valtaviin kaupunkeihin vuoteen 2030 mennessä. Jos pitää arvata niin kaikki Suomalaiset sijoitetaan Malmöön tai Helsinkiin.
Tässä on epävirallinen Suomennos tästä Agendasta: https://kestavakehitys.fi/documents/2167391/2186383/Agenda2030_epävirallinen suomennos.pdf/707fe444-6540-49d6-86a3-fd6bee1cf345/Agenda2030_epävirallinen suomennos.pdf.pdf
Paperi kannattaa lukea ensin sinisin silmin ja sen jälkeen myös miettien, että mitä nämä eri tavoitteet pahimmillaan voivat tarkoittaa. Oma tulkintani oli, että jokaisen omaisuus pakkomyydään ja jaetaan maahanmuuttajille sekä vähemmistöille. Kenelläkään ei tule olemaan enää omaa kotia vaan elämme pikkuruisissa huoneissa. "Turhaa krääsää" myyvät yritykset tullaan kieltämään lailla. Kuluttajaa ja kuluttamista ei enää ole. Autoja ei ole. Valkoisella heteromiehellä ei ole minkäänlaista ihmisarvoa. Eläkeikä nostetaan 75:een ja eläköitymistä tuskin on olemassa. Poliiseilla tulee olemaan valtuudet kurinpalauttaa ihmisiä jos eivät kunnioita luontoa.
Poliittisilla puolueilla ja pääministereillä ei ole väliä, koska kaikki ovat jo allekirjoittaneet paperit.
Ihmisiä "korvaava" maahanmuutto, joka liittyy tähän Agendaan on kirjattu YK:n sivuille: https://www.un.org/press/en/2000/20000317.dev2234.doc.html ja http://www.un.org/esa/population/publications/migration/migration.htm
Tässä hyvä kiteytys asiasta:
https://www.patmos.fi/blogi/kirjoitukset/751/maahanmuuttoinvaasio_ja_yk_n_agenda_21 ja
https://www.patmos.fi/blogi/kirjoitukset/367/juha_ahvio_sunnuntaina_-_kestavan_kehityksen_vihrea_valhe
Lähtötilanteemme: https://vnk.fi/documents/10616/2009122/31_Agenda 2030 Suomessa-Kestävän kehityksen avainkysymykset ja indikaattorit.pdf
Sipilän allekirjoitus: http://julkaisut.valtioneuvosto.fi/bitstream/handle/10024/75188/VNK_J1016_National_report_net.pdf
Englanniksi: https://sustainabledevelopment.un.org/content/documents/21252030 Agenda for Sustainable Development web.pdf
Esimerkki jenkkien "megaregion"-alueiden tulevista kaupungeista: https://en.wikipedia.org/wiki/Megaregions_of_the_United_States
Maahanmuutto = YK:n kestävä kehitys = Agenda 2030
39
5008
Vastaukset
- historiatoistuu
Yhdyn mainitsemiisi. Kun aikanaan oltiin Rooman valtakunnan orjuudessa agraariyhteiskunnassa, vuosina 2017-2030 (ja myöhemmin) ollaan urbaaniyhteiskunnassa NWO:n orjuudessa.
"Poliittisilla puolueilla ja pääministereillä ei ole väliä, koska kaikki ovat jo allekirjoittaneet paperit." osoittaa, että itsenäisten valtioiden aika päättyy tällä kaudella ja uusia hallitsijoita ovat NWO-eliitti (YK järjestöineen, WTO, Rockefellerit, Bilderbergerit, Rotschildit, vapaamuurarit, EU ym. "maanosaunionit" (yht. 7 kpl) jne.
"Poliisi valvoo ympäristörikoksia" tarkoittaa pahimmillaan, että muut paitsi GMO-maatalous lopetetaan. Vain GMO-pellot sallitaan Helsingin ulkopuolella, muut tuotantomuodot ovat taloudellisen ympäristön (Monsanto-Bayerin) liiketoiminnan vastaisia. Nykyään lihaa tuotetaan jo laboratorioissa käyttäen herbisidejä, pestisidejä ja kasvien geenejä (sekä Amerikassa että EU:ssa) ja tuote myydään luomun tuotenimikkeellä. (vrt. aikanaan Petoksen siemenet (GMO).) Vuosina 2016-2030 tavoitteena on maaseudun alasajo. Poliisiresursseja leikataan koko ajan, joten esim. roskaamisrikoksia on mahdoton selvittää tulevaisuudessa. Kun ensin TTIP-sopimus allekirjoitetaan, pohjavetemme lahjoitetaan Amerikkaan ja käytännössä siirrytään pulloveteen sekä juomana että pesukäytössä, kuten Kaliforniassa nykyään. Pullovesi lisää muovijätettä, joka lisääntyy ja katukuvassa ympäristörikokset (jätteet) lisääntyvät. Ruotsin metsäpalot ovat mamujen käsialaa, mutta Ruotsin poliisi ei ole puuttunut asiaan, koska aiheuttaja on tummaihoinen. Vain vaalean väestön ympäristörikoksia tilastoidaan ja tutkitaan, ei tummien.
Tähänastinen työttömien aktivointimalli pahenee nykyisestä: tähänastinen 9 €/pv muuttuu vapaaehtoistyöksi. Taloudellinen eriarvoisuus kasvaa tämän seurauksena. Ihminen korvataan roboteilla lähes kaikilla aloilla. Vain NWO-eliitille riittää palkkatyötä ensi vuosikymmenellä. Keskiluokka hävitetään ja palataan sääty-yhteiskuntaan. Silloin tällöin teksteissä vilahtava kansalaispalkka romutetaan ja tilalle tulee orjatyö, kuten sääty-yhteiskunnan piiat ja rengit ilmaisena työvoimana aikanaan.
Kunnalliset virastot ja laitokset yhtiöitetään. Jo -90-luvulla aloitettu yhtiöittäminen viedään päätökseen, kunnes koko Suomi on pelkkä Helsinki kuntaliitospakkojen seurauksena. Vireillä oleva maakuntamalli (mm. maakuntavaalit ja sote) romutetaan ja kaikki maakunnat pakkoliitetään Helsingiksi. Vastaavasti USAssa on sekä Washingtonin osavaltio että Washingtonin kaupunki.
Koulutuspolitiikassa jää jäljelle yliopisto ja peruskoulu. Toisen asteen ammatillinen koulutus korvataan 1800-luvun mamselli-kisälli-oppipoika-mallilla ja ammattikorkeakoulut lopetetaan.
Globaalissa sosiaali- ja terveyspolitiikassa vanhoja sairauksia herätetään henkiin (esim. Espanjantauti palasi) laboratorio-oloissa palauttamalla tautien bakteereita kansojen keskuuteen, kuten sikainfluenssa aikanaan. Pakkorokotteet lisääntyvät, jotta rokotteiden skvaleenin ja alumiinin aiheuttama autismi kasvaa yhteiskunnassa ja siten ihmisistä saadaan tehtyä tietämättömiä ja tiedostamattomia orjia työvoimaksi. Rokotteet osoittautuvat tehottomiksi, kuten influenssa- ja sikainfluenssarokotteet tähän mennessä. Samalla puhutaan terveystilastojen kaunistumisesta. Osa rokotteista aiheuttaa pakkosterilisaation, tavoitteena hävittää vaalea väestö, jota on kolmannes maailman väestöstä.- Anonyymi
Jännä lukea tätä, ajalta jolloin ei tiedetty koronasta.. ja miten nyt onkaan käynyt. Eniten ihmetyttää ihmiset, joihin uppoaa kaikki, mitä politiikot tai valtamedia sanovat. Ei ole enää tahoa, joka tämän "kestävän kehityksen" pyörän pysäyttäisi. Jos joku onkin vastustamassa jotakin, hänestä ja hänen perheestään tehdään selvää. Nykyään on järkyttäviä keinoja. Ei voi kuin rukoilla armoa tämän maan puolesta, Jeesuksen nimessä. Siinä ainoa toivo.
- kivikaudelle
Moderni kansainvaellus päättää sivilisaatiomme.
Emme kykene kannattelemaan koko planeetan populaatiota - mikä sinänsä ei ole ihme.
Niin tämä tulee päättymään.
Emme voi sille mitään.- JotainVoisiTehdä
"Emme kykene kannattelemaan koko planeetan populaatiota"
Ehkä siis on tarve tinkiä siitä hyvinvoinnista ja riistosta vähemmän kehittyneistä maista jonka avulla hyvinvointia ylläpidetään?
Kannattaisiko myös valistaa niitä kolmannen maailman valtioiden kansalaisia ettei ole syytä tehdä 10 lasta enää kun niistä nyt jää 10 eloon; ei kaksi tai kolme kuten ennen.
Muotoilisin tuon lainatun lauseen myös toisin.
Planeetta Maa ei kykene ylläpitämään länsimaista "sivilisaatiota". - Anonyymi
JotainVoisiTehdä kirjoitti:
"Emme kykene kannattelemaan koko planeetan populaatiota"
Ehkä siis on tarve tinkiä siitä hyvinvoinnista ja riistosta vähemmän kehittyneistä maista jonka avulla hyvinvointia ylläpidetään?
Kannattaisiko myös valistaa niitä kolmannen maailman valtioiden kansalaisia ettei ole syytä tehdä 10 lasta enää kun niistä nyt jää 10 eloon; ei kaksi tai kolme kuten ennen.
Muotoilisin tuon lainatun lauseen myös toisin.
Planeetta Maa ei kykene ylläpitämään länsimaista "sivilisaatiota".lopetetaan työnteko, kyl se siitä = elintasoerot laskevat = vetovoimatekijä poistuu
- mieluumminkorvessa
Muut voi painua neukkukuutioon Hellsinkiin asumaan, minä jään mieluummin korpeen elämään erämieheksi.
- splat
Eipä siinä mielipiteitä kysellä.
- facepalm
Täyttä paskaa! Et varmaankaa ymmärrä mikä on Yk:n oikea tavoite. Selvästikkään et tunne lakia tai maiden välisiä sopimuksia tai edes yleisiä ehtoja joita yk:n ja muiden järjestöjen tulee noudattaa toimiessaan ihmisten ja heitä koskevien asioiden sekä maiden politiikassa. Yk ei ole "pahamaisten ihmisten järjestö" jonka tavoitteena on valloittaa maapallo....liika hollywoodia. Ensikerralla tutustu paremmin Yk:n historiaan ja agendoihin sekä ihan allekirjoitettuihin sopimuksiin ja maahanmuutto politiikkaan.
- Anonyymi
Unelmahötössä on kiva lillua, mutta kun heräät jossain niistä reservaateista, jotka on valittu ihmisten asuinpaikoiksi niin eipä naurata. Nämä asuinpaikat ovat suuria metropoleja, joissa työtä saavat nukkuvat vuorojensa välillä. Löytyy Maailman Talousfoorumin suunnitelma-asiakirjoista, jotka saat ladattua heidän sivuiltaan.
Mitä tuo EU:n pääemäntä juuri tokaisikaan suojelualueiden määrästä? 30% maiden pinta-alasta on nyt tuleva tavoite. Siis kolmannes Suomesta suojelualueiksi. YK:n historiasta voisit selvittää sen logon ulkonäköä. Poista laakeriseppeleen sisällä oleva kuvio ja korvaa se Aatun svastikalla. Ihan samoin kuin Antifan lippulogo ja ruskeapaitojen vastaava. Sama aate uusissa kuoseissa. Myyty vain nukkuville ihmisille, kuin lomaosake Karibialta.
YK oli aikoinaan hyviäkin asioita ajava järjestö vaan ei enää.
Nyt se on maailman eliitin ja heidän rakkikoiriensa edunvalvoja.
Täytyy olla hullu jollei sitä huomaa.- Merjatu
Sori, en jaksa lukea kaikkea. Jotain ajatuksia voisin heittää.
Taas stalkataan kirjoitusta..
Ihmisten pitää nyt vihdoin ymmärtää että maailmassa on hyvä ja paha. Täytyy valita puolensa, välinpitämätön ei voi olla. On joko rakkauden tai pahuuden puolella.
Sitten pitää myös miettiä mitä haluaa ja pyrkiä siihen, asettaa päämäärä. Toinen puoli on mestari siinä. Ajatelkaa kaikki välinpitämättömät!!!- mikäkonteksti
Miten tuo liittyy Agenda 2030:een?
- Anonyymi
"Oma tulkintani oli, että jokaisen omaisuus pakkomyydään ja jaetaan maahanmuuttajille sekä vähemmistöille. Kenelläkään ei tule olemaan enää omaa kotia vaan elämme pikkuruisissa huoneissa. "Turhaa krääsää" myyvät yritykset tullaan kieltämään lailla. Kuluttajaa ja kuluttamista ei enää ole. Autoja ei ole. Valkoisella heteromiehellä ei ole minkäänlaista ihmisarvoa. Eläkeikä nostetaan 75:een ja eläköitymistä tuskin on olemassa. Poliiseilla tulee olemaan valtuudet kurinpalauttaa ihmisiä jos eivät kunnioita luontoa."
Olisko väärä tulkinta? YK on itsenäisten valtioiden järjestö.
Jokaisella jäsenvaltiolla on yksi ja vain yksi ääni YK:n yleiskokouksessa, jossa kansainvälisistä sopimuksista päätetään.
Ilman itsenäisiä valtioita ei olisi mitään YK:ta.
Jäsenvaltioiden edustajat YK:ssa toimivat ja äänestävät omien hallitustensa ohjeistamana ja valtuuttamana.
Itsenäisten valtioiden järjestö ei päätä mitään jäsenvaltioidensa lakkauttamista eikä määrää yhtään mitään, mistä ei ole yhdessä sovittu, tärkeissä ja sitovissa asioissa vähintään kahden kolmasosan enemmistöllä.
Täällä puhutaan nyt kieli poskessa sellaista paskaa ja desinformaatiota, että sillä täytyy jo olla ihan oma tavoitteensa, tarkoituksensa ja alkuunpanijansa. Aloittaja ja myötäkirjoittajat tomivat yleistä epävarmuutta, epätietoisuutta ja sekasortoa tavoittelevan, eli tiedotusterrorismia harjoittavan tahon renkinä.- Anonyymi
YKssa on 15 varsinaista jäsentä, joilla on äänioikeus. YKn viidellä perustajajäsen valtiolla on veto-oikeus! Heistä jokainen yksin voi estää päätöksen.
EUssa vain Ranskalla on veto-oikeus. EUssa vain Ranska on ydinasevaltio.
Miksi Amerikka on hakenut "hajurakoa" EUhun. Miksi Britit halusi erota EUsta. Miksi Nato ei halunnut puuttua Turkin Syyrian hyökkäykseen. Miksi mm. Puola, Unkari, eivät ota pakolaisia. Miksi Iran, Pohjois-Korea paniikissa rakentavat ydinaseita.
Miksi ilmastokokous raukesi tyhjiin. Miksi mm. Kiina, USA, Venäjä ovat alkaneet panostaa Afrikkaan, mm. sotilaallisia tukikohtia.
Joka ikinen normaalijärkinen ihminen ymmärtää, että ilmastonmuutosta, ilmaston lämpenemistä ei ehkäistä enää millään toimin ja samalla annetaan maapallon väestö vielä avustamalla kasvaa. Maapallon väestön kriittinen raja on laskettu olevan 10miljardia, nyt se on n. 8,5. Se ei vähene sillä pätkääkään, että Euroopassa syntyvyys vähenisi, kun samalla se lisääntyy "maahanmuuttajien" toimesta.
Kuvitteleeko joku tosissaan, että yksikään suurvalta ei turvaisi etujaan ennen kuin kriittinen tietty piste maailman menossa tulee vastaan? He ovat jo vuosia valmistautuneet siihen.
Suomessa keskitytään miten pienennetään hiilijalanjälkeä, ollaan niin moraalisia. Suurin vihollinen on persut, populistinen äärioikeisto. Voi vitsi!
EU ei kyennyt, eikä kykene pitämään rajojaan. Tänne päästetään tulemaan kaikki kuin pussiin. Ympärys valtiot ei hyväuskoisten EUmaiden, taakanjakoa ala kantaa, kun on kyse heidän elinehdostaan. Eivätkä epäröi vain laittaa rautaa rajalleen vaan myös käyttää sitä.
EUmaat tuhoaa itse itsensä arvomaailmallaan. EUhun ei tarvitse kuin laittaa bakteerit ja virukset leviämään pakolaisten mukana, eristää ja estää leviämästä omaan valtioon. Jep, jep, antibiootit ei tehoa ja lääkkeiden saatavuuskin on jo heikentynyt.
Jep, jep, ollaanko pakolaisten pelastajia vai hämähäkin ääni joka kuiskuttaa kärpäsille tervetuloa turvaan.Ja taas puhutaam lisää sitä ihan samaa paskaa:
- YK:lla on tällä hetkellä 193 ihan täysin varsinaista jäsenvaltiota.
- YK:n perustajia oli 51 valtiota eikä 5.
- YK:n päättävässä elimessä, yleiskokouksessa ei ole kenelläkään veto-oikeutta.
- Veto-oikeus on vain turvallisuusneuvoston viidellä pysyvällä jäsenellä.
- Turvallisuusneuvosto ei ole YK:n päättävä elin, vaan se on yleiskokous.
- Euroopassa veto-oikeus turvallisuusneuvostossa on Ranskan lisäksi myös Englannilla.
- Euroopassa myös Englannilla on ydinase.
Yleiskokouksen päätökset edustavat kansainvälisesti hyväksyttyjä käsityksiä ja yleistä moraalia, mutta yleiskokous ei kuitenkaan voi pakottaa maita noudattamaan päätöksiään.
Ellei edes noita ihan perusasioita tiedä YK:sta, Euroopasta ja maailmasta, ei pitäisi nolata itseään jauhamalla täällä taas paatoksen syvällä rintaäänellä ihan täyttä tuoretta haisevaa paskaa asioista, joista ei ole harmainta aavistusta.Lisäys:
Maapallon väestö on nyt 7,53 miljardia, eikä "n. 8,5 miljardia".
Iso-Britannia on yhä EU:n jäsen.- Anonyymi
väestönhallinta on tulevaisuuden ala maapallolla ja samalla ratkaisu ns. ihmisen toiminnallaan aiheuttaman mahdollisen ilmastonmuutoksen hallintaan, ainakin voidaan sulkea ihmisen osuus pois
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
väestönhallinta on tulevaisuuden ala maapallolla ja samalla ratkaisu ns. ihmisen toiminnallaan aiheuttaman mahdollisen ilmastonmuutoksen hallintaan, ainakin voidaan sulkea ihmisen osuus pois
Hillitsemätöntä väestönkasvua voidaan rajoittaa esim. rokoteohjelmilla, jotka lamauttavat kohteiden toiminta ja lisääntymiskyvyn. Vaikutus näkyy jo yhden sukupolven aikana.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hillitsemätöntä väestönkasvua voidaan rajoittaa esim. rokoteohjelmilla, jotka lamauttavat kohteiden toiminta ja lisääntymiskyvyn. Vaikutus näkyy jo yhden sukupolven aikana.
Sikainfluenssa/lintuinfluenssa olivat malliesimerkkejä, oikein toteutetusta väestönhallintaprojektista. Ensin lietsotaan paniikkia ja kiirettä ja sitten tarjotaan suojaavat rokotteet, joiden oheistarkoitus on väestöpoliittinen.
Narkoleptikot eivät lisäänny. Vaikutus näkyy jo nyt.
On eettisesti arveluttavaa vähentää väestöä maista, joissa ylikansoitus ei ole ongelma.
Milloin malli siirretään kehttyviin maihin?
Eettisesti kestäviä alueita ovat esim. Afrikka ja Aasia. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sikainfluenssa/lintuinfluenssa olivat malliesimerkkejä, oikein toteutetusta väestönhallintaprojektista. Ensin lietsotaan paniikkia ja kiirettä ja sitten tarjotaan suojaavat rokotteet, joiden oheistarkoitus on väestöpoliittinen.
Narkoleptikot eivät lisäänny. Vaikutus näkyy jo nyt.
On eettisesti arveluttavaa vähentää väestöä maista, joissa ylikansoitus ei ole ongelma.
Milloin malli siirretään kehttyviin maihin?
Eettisesti kestäviä alueita ovat esim. Afrikka ja Aasia.Oma veikkaukseni on, että hyvinkin nopalla aikataululla malariaan ja ebolaan löytyy väestöpoliittiset rokotteet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sikainfluenssa/lintuinfluenssa olivat malliesimerkkejä, oikein toteutetusta väestönhallintaprojektista. Ensin lietsotaan paniikkia ja kiirettä ja sitten tarjotaan suojaavat rokotteet, joiden oheistarkoitus on väestöpoliittinen.
Narkoleptikot eivät lisäänny. Vaikutus näkyy jo nyt.
On eettisesti arveluttavaa vähentää väestöä maista, joissa ylikansoitus ei ole ongelma.
Milloin malli siirretään kehttyviin maihin?
Eettisesti kestäviä alueita ovat esim. Afrikka ja Aasia.Jätkät elää jossain action-pelissä.
On eettisesti arveluttavaa, täysin tuomittavaa ja todellisuudelle vierasta käyttää ihmisistä termiä "kohde" ja kaikessa rauhassa keskustella väestön rajoittamisesta pakkokeinoista, joiden käyttöön kenelläkään ei ole valtuuksia tai oikeutta eikä tule. Tietenkin vain muissa maissa, joiden ihmisillä ei ole niin väliä ... Käytätte sanaa "eettinen" asiayhteydessä, jossa sillä ei ole sijaa.
Vitun pikku wannabehitlerit. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jätkät elää jossain action-pelissä.
On eettisesti arveluttavaa, täysin tuomittavaa ja todellisuudelle vierasta käyttää ihmisistä termiä "kohde" ja kaikessa rauhassa keskustella väestön rajoittamisesta pakkokeinoista, joiden käyttöön kenelläkään ei ole valtuuksia tai oikeutta eikä tule. Tietenkin vain muissa maissa, joiden ihmisillä ei ole niin väliä ... Käytätte sanaa "eettinen" asiayhteydessä, jossa sillä ei ole sijaa.
Vitun pikku wannabehitlerit.Toki on oikeus ja oikeutus, jos itse sellaisen annamme. Esim. rokotteen ottaminen on vapaaehtoista.
Jälleen THL testaa myyntiluvatonta rokotetta suomalaisilla - koska voi. Jo 30000 lammasta on mennyt vipuun. 65000 on tällä kertaa tavoitemäärä.
https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000006358713.html
Mikä kokeilun todellinen tavoite on? Veikkaan, että aikas epäeettinen projekti. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toki on oikeus ja oikeutus, jos itse sellaisen annamme. Esim. rokotteen ottaminen on vapaaehtoista.
Jälleen THL testaa myyntiluvatonta rokotetta suomalaisilla - koska voi. Jo 30000 lammasta on mennyt vipuun. 65000 on tällä kertaa tavoitemäärä.
https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000006358713.html
Mikä kokeilun todellinen tavoite on? Veikkaan, että aikas epäeettinen projekti.Jos aavistukseni pitää paikkansa, koko joukko saa rokotteesta nanopartikkeleita, jotka sopivat ja kerääntyvät tiettyihin pisteisiin elimistössä ja ovat joko ääni tai radioreaktiivisia. Tarvittaessa joukosta voidaan valikoida yksilöitä häirittäviksi. Tarvittaessa koko joukko. Kukaan lampaista ei rokotteen ottaessaan tiedä sen todellista merkitystä.
- Tällä kertaa purettaneen ns. eläkepommia. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos aavistukseni pitää paikkansa, koko joukko saa rokotteesta nanopartikkeleita, jotka sopivat ja kerääntyvät tiettyihin pisteisiin elimistössä ja ovat joko ääni tai radioreaktiivisia. Tarvittaessa joukosta voidaan valikoida yksilöitä häirittäviksi. Tarvittaessa koko joukko. Kukaan lampaista ei rokotteen ottaessaan tiedä sen todellista merkitystä.
- Tällä kertaa purettaneen ns. eläkepommia.Tarkempia tietoja projektista ja sen kertomattajättämisistä löytyy suoraan :
https://thl.fi/tutkimus-ja-kehittaminen/tutkimukset-ja-hankkeet/finfluhd-rokotetutkimus - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toki on oikeus ja oikeutus, jos itse sellaisen annamme. Esim. rokotteen ottaminen on vapaaehtoista.
Jälleen THL testaa myyntiluvatonta rokotetta suomalaisilla - koska voi. Jo 30000 lammasta on mennyt vipuun. 65000 on tällä kertaa tavoitemäärä.
https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000006358713.html
Mikä kokeilun todellinen tavoite on? Veikkaan, että aikas epäeettinen projekti.Ottamalla mahdollisesti tuhti flunssarokote ei suinkaan anneta lupaa tappaa. Onko liian vaikea yhtälö sinulle?
Veikkaat ja aavistelet.
Mitä sinun päässäsi tapahtuu on vain sinun oma ongelmasi. Apuakin löytyy. Anonyymi kirjoitti:
Jos aavistukseni pitää paikkansa, koko joukko saa rokotteesta nanopartikkeleita, jotka sopivat ja kerääntyvät tiettyihin pisteisiin elimistössä ja ovat joko ääni tai radioreaktiivisia. Tarvittaessa joukosta voidaan valikoida yksilöitä häirittäviksi. Tarvittaessa koko joukko. Kukaan lampaista ei rokotteen ottaessaan tiedä sen todellista merkitystä.
- Tällä kertaa purettaneen ns. eläkepommia.Jos aavistukseni pitää paikkansa, olet saanut salaliittoreaktiivisia nanopartikkeleita.
Älä ota enää.- Anonyymi
Fat_Earth kirjoitti:
Jos aavistukseni pitää paikkansa, olet saanut salaliittoreaktiivisia nanopartikkeleita.
Älä ota enää.Lapsukaiset. Sähkömagneettinen spektri.
Hermovaste syntyy oikein sijoitetuin nanopartikkelein ... muut eivät sitä tunne.
Ja "Älä ota enää." niin... jopa pullovedessä.
Olen miettinyt lapsiani. Oliko oikein lisääntyä tällaisessa maailmassa?
Mitä he joutuvat kärsimään ja millä tavalla heidät tapetaan?
Ihmiskunta tuhoaa itsensä. KillSwitch. Sitä punaista nappia on jo painettu.
https://www.youtube.com/watch?v=gg2pS9KN28U Anonyymi kirjoitti:
Lapsukaiset. Sähkömagneettinen spektri.
Hermovaste syntyy oikein sijoitetuin nanopartikkelein ... muut eivät sitä tunne.
Ja "Älä ota enää." niin... jopa pullovedessä.
Olen miettinyt lapsiani. Oliko oikein lisääntyä tällaisessa maailmassa?
Mitä he joutuvat kärsimään ja millä tavalla heidät tapetaan?
Ihmiskunta tuhoaa itsensä. KillSwitch. Sitä punaista nappia on jo painettu.
https://www.youtube.com/watch?v=gg2pS9KN28UAavistukseni pitää siis paikansa.
Lakkaa syömästä ja juomasta. Kyllä se siitä.- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sikainfluenssa/lintuinfluenssa olivat malliesimerkkejä, oikein toteutetusta väestönhallintaprojektista. Ensin lietsotaan paniikkia ja kiirettä ja sitten tarjotaan suojaavat rokotteet, joiden oheistarkoitus on väestöpoliittinen.
Narkoleptikot eivät lisäänny. Vaikutus näkyy jo nyt.
On eettisesti arveluttavaa vähentää väestöä maista, joissa ylikansoitus ei ole ongelma.
Milloin malli siirretään kehttyviin maihin?
Eettisesti kestäviä alueita ovat esim. Afrikka ja Aasia.Narkolepsia ei ole este lisääntymiselle.
- Anonyymi
Tästä influenssarokotteista ja väestön vähentämisestä.
Muistan että tosta oltaisi kirjoiteltu jo ainakin 2 vuosikymmentä netissä.
Vuodesta 2000 ja 6.1 miljardia ollaan päästy operaatiossa jo 7.6 miljardiin.
Saatanan tunarit.Joo mut nyt on sentään nanopartikkelit, spektrit ja hermovasteet kaikki yhdessä piikissä. Ennen oli vaan alumiinia ja tavallisia myrkkyjä. Nyt varmaan rupee onnistumaan.
Väestönkasvu kyllä hidastui jo heti kun nano nano pääsi hommiin. Jos paavi päästäisi kortsut ja pillerit pannasta, tulisi het mojova notkahdus. Mutta se taas ei nyt käy, kansa kaikkoaa muutenkin kirkosta. Uudet penskat on kirkon jäsentilastossa kipeästi kaivattu lisä.
- Anonyymi
Corona virus on tule oleman tekosyy pakkorokoteta jokainen ihminen, loput laitetaan FEMA leirille.
- Anonyymi
Montako kertaa se väki pitää pakkorokottaa niillä siruilla?
Menin jo laskuissa sekaisin monennesko kerta tällä kertaa on kyseessä.
FEMAkko leirit taitaa olla jo täysiä, niin usein niihin on kaikki viety. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Montako kertaa se väki pitää pakkorokottaa niillä siruilla?
Menin jo laskuissa sekaisin monennesko kerta tällä kertaa on kyseessä.
FEMAkko leirit taitaa olla jo täysiä, niin usein niihin on kaikki viety.Nythän on eka kerta? Eräs maa Aasiassa tekee jo niin. Ja mikä ihmeen siru? Mihin sellaista tarvitsee jos ihmiset tehdään sairaaksi jo pelkillä myrkyillä? Tämä tieto selviää myös teidän "vastuullisista" uutisista eli ei ole mitään pelottelua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nythän on eka kerta? Eräs maa Aasiassa tekee jo niin. Ja mikä ihmeen siru? Mihin sellaista tarvitsee jos ihmiset tehdään sairaaksi jo pelkillä myrkyillä? Tämä tieto selviää myös teidän "vastuullisista" uutisista eli ei ole mitään pelottelua.
Kyllä tällä palstalla on vakuutettu jo vuosia että juuri sinä vuonna tuleva rokote sisältää sen sirun.
Sikapiikkikään ei ollut ensimmäinen jossa sitä luvattiin.
Eli monestiko sitä pitää pistää? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä tällä palstalla on vakuutettu jo vuosia että juuri sinä vuonna tuleva rokote sisältää sen sirun.
Sikapiikkikään ei ollut ensimmäinen jossa sitä luvattiin.
Eli monestiko sitä pitää pistää?Ei siellä enää sirua ole. Kehitys ajoi siitä ohi. Nyt sinne ruiskutetaan vain rakennusohjeet ja nano-renkaita, jotka kokoavat seuraavan isomman kokonaisuuden. Kyse on pikemminkin orgaanisesta tietokoneesta sisälläsi. Joka boosteri tuo lisää noita perusdonitseja rakennusaineiksi. Katso Microsoftin patentti #060606. Sieltä löytyy, miten kommunikaatio tapahtuu. Muista myös, että Google omistaa rokotetehtaita, joten sen avulla et löydä oikeaa tietoa rokotteista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei siellä enää sirua ole. Kehitys ajoi siitä ohi. Nyt sinne ruiskutetaan vain rakennusohjeet ja nano-renkaita, jotka kokoavat seuraavan isomman kokonaisuuden. Kyse on pikemminkin orgaanisesta tietokoneesta sisälläsi. Joka boosteri tuo lisää noita perusdonitseja rakennusaineiksi. Katso Microsoftin patentti #060606. Sieltä löytyy, miten kommunikaatio tapahtuu. Muista myös, että Google omistaa rokotetehtaita, joten sen avulla et löydä oikeaa tietoa rokotteista.
Uskoit kun netistä luit että tuollainen patentti on olemassa tarkastamatta onko tuollainen patentti olemassa?
https://fullfact.org/online/bill-gates-patent-microchips/
Vihje, sellaista patenttia ei ole myönnetty.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
R.I.P Marko lämsä
Luin just netistä suru uutisen että tangokuningas Marko Lämsä On menehtynyt viikonloppuna Tampereella. Niin nuorikin vi624392Vappu terveiset kaivatullesi
otetaan vappu terveisiä vastaan tähän ketjuun kaivatullesi !!! 🍾🥂🎉🌻🔥🧡🧡1551833Tangokuningas Marko Lämsä, 47, on kuollut
Taas yksi melko nuori artisti lopetti lauleskelut lopullisesti. https://www.is.fi/viihde/art-2000011200979.html141553Puskaradio huutaa
Nuori tyttö oli laittanut päivityksen että pitämällä joku itsensäpaljastaja. Kuka tämä on? Varoittakaa lapsia !401331Miksi aina vain seksiä?
Kertokaas nyt mulle, että onko tämä joku normojen ihan oma juttu, että seksiä pitää pohtia joka välissä, siitä pitää jau1681093- 58939
- 79925
Martinalta vakava ulostulo
Seiska: Martinalta vakava ulostulo. Olipa raflaava otsikko mustalla pohjalla.170855Hei rakas A,
olinko silloin julma sinua kohtaan? Jos, niin anna anteeksi, yritin vain toimia oikein. Olen pahoillani, edelleenkin, en54821- 39791