Ajattelinpa maata pötkähtää hyvissä ajoin tänä iltana.
Mitäpä tässä koko yötä ylhäällä keikkumaan?
Ihan on mukava pötkähtää maate ajoissa, peittojen sisälle lämpimään.
Johan tuo ramasee.
Eli pehkuihin ajoissa!
Iltasuunnitelmia
pehkuihinajoissa
2
94
Vastaukset
- dressing
Juu, ei ole pakko aina olla menossa. Uusia viikonloppuja tulee ja keho kiittää kunnon levoista.
Sitä kun nuorena nukkuu
ni se on niiku pistäs rahaa arkkuun
Kun ei oo hienoa pukkuu
niin pukeutuu sit hautajaisiskii farkkuun
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2432142- 1891634
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647