White-hylkiöt

Tilanteetmuuttuu

Whiten perheestä kukin vuorollaan on muiden epäsuosiossa, tällä kertaa Lachlan.
Aiemmin hylkiönä ovat olleet Robert, Rebecca, Chrissie ja Lawrence.

3

284

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tilanneeimuutu

      Alusta lähtien jokainen on ollut hylkiö

    • plotplot

      White perheen lähtöä sarjasta valmistellaan. Lachalan on käyttäytynyt vihaisen vaarallisesti jo pitemmän aikaa ja lisää temppuja on tulossa.
      Katsojaa häiritsee Robertille kirjoitettu typerä juoni koskien Lawrencea ja Kartanon liikeasioita. Robert tulee kärsimään kovasti. IM Tuottajan käsitys Robert hahmosta on on ollut outo pinnallinen ja likasi omaa pesää typerillä sanomisillaan ikäänkuin kostona kun katsojat eivät pitäneet IM luomasta huterasta Rebecca hahmosta.
      Lawrence näyttelijä John Boven sopimusta ei jatkettu josta hän itse kertoi jo huhtikuussa 2017 joten L ainakin poistuu lähikuukausina. Nyt ollan marraskuun alun jaksoissa ja Rebeccan lapsi syntyy pian.
      Aikaisemmin sarjassa ei ole seurattu niin tiiviisti vauvan kasvamista.

      • Emmiefan

        Chrissie ja Lawrence lähtivät sarjasta tammikuussa 2018. Lachlan todennäköisesti lähtee (hahmo pidätettiin juuri vakavista rikoksista). Kartano on nykyään Tom Waterhousen (Joe Taten, siis, joka on myös golfkentän takana) omistama.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      48
      9109
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      103
      6508
    3. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      115
      6217
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      137
      4731
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      167
      4596
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      89
      3181
    7. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      169
      2311
    8. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      65
      2188
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      159
      2136
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      50
      1922
    Aihe