Ulkomaalaistaustaiset leikkisät pojat ottivat Seinäjoen tapauksesta mallia ja kävivät joukkoraiskaamassa nuoren naisen Hyvinkäällä. Antakaamme heille anteeksi ja iloitkaamme monikulttuurisuuden rikkaudesta.
Hyvinkään raiskaus
21
666
Vastaukset
- Raskasrikos
Nämä tapaukset lisääntyvät koko ajan.Alhainen teko naisia kohtaan,turvallisuuden tunne menee loppuelämäksi.
- Kansankarttuisakäsi
Uhrin elämä siinä. Karvakäsille avustajat lääkärit tulkit..ja kansa maksaa.
- suomi-turhake
Tämä on päättäjiemme karismaa-
- kysyn_vaan123
Miksi miehet sallivat naisten äänioikeuden?
- SipilänKarvakuonot
Joukkopuskaraiskaus on rikkaus - ei mulla muuta. t. Alex Stupido
- Aasiaporukkaa
Hallitus nostaa kiintiötä ensi vuodelle, tuskin väkivalta näin vähenee.
- Bhhghhv
Kuvastaa aloittajaa miten tyhmä hän on!!
- kgpcia
Ai,sinä hyväksyt joukkoraiskauksen.
- samatlaitännekin
Pojat on poikia ja kyllä Ruotsissakin raiskataan.
Ei kai Irakissakaan rangaista milläänlailla jos raiskaa porukalla jonkun naisen? - näillämennään
Naisten on vain mukauduttava siihen ,että kulttuurin uusi suuntaus vaatii omat uhrinsa. Eikä nuo söpöliinit pojat ole ainoita . Naisten joukkuepeleissä uhka tulee sisältäpäin . Suomessa on lasten teko lopetettu ,mikä vapauttaa suomalaiset miehet vain katselemaan sivusta ja myhäilemään.
- suomiMIESjoutaaTunkiolle
juuri näin
Tuskin saadaan tekijöitä kiinni vaikka tapahtui poliisi aseman edessä/lähellä. Ilmeisesti kuva jota tekijöistä näytetään on erittäin huonolaatuinen mistä ei saa selvää. Varmasti olisi löytynyt tarkempikin kuva ?
Käsittääkseni tekoa pidettiin n.2 viikkoa piilossa . Miksi ? Jos Suomalaiset olisivat tehneet saman olisi se tuotu heti kaikkien tietoon.
Ikävästi ollaan menossa Ruotisin suuntaan tässäkin asiassa.- Ainoacne
Toivottavasti joku nainen leikkaa pilin näiltä haisuleilta. Siitä naisesta tulee kansallissankari.
- subtext
subtext häirikön puheenvuoro.
- TapsaKapernaumista
Noh, pojat vaan vähän keppostelee.
- olisko_Suojaväri
"Emme panttaa mitään"
Poliisi julkaisi aiemmin valvontakamerakuvan, jossa näkyy neljä henkilöä. Poliisin etsimä kolmikko on kuvan vasemmassa laidassa. Heikkolaatuisesta kuvasta ei voi päätellä kovinkaan paljoa miesten ulkonäöstä.
Lylykangas harmittelee suttuista kuvaa ja sitä, että sosiaalisessa mediassa on epäilty poliisin ”panttaavan” parempia kuvia epäillyistä.
Miksi pitää pantata sitä, mitä tuntomerkkejä uhri on antanut tekijöistä?
poliisi toivoo yleisön apua: "Tapaus heikentää katuturvallisuutta" - TIEDETÄÄN, kiitos refugees welcomit yms... Hyvinkäällä on sattunut pahempaakin. 😥 https://www.ruutu.fi/video/2959249
- NOTNOT
Missähän Kokoomusnatsien propaganda opistosdsa NOT on koulutettu kun jos vaikka 100 maahanmuuttajaa raiskaa 50 suomalaisnaista niin NOT siirtää keskustelua vaikkapa natsien juutalaisvainoihin tai ihan mihin tahansa muuhun.
- useitayksittäisiä
Olikos Seinäjoellakin vastaava yksittäistapaus?
- selkeäviesti
Törkeä rikoa.Toivottavasti suomen oikeuslaitos ei nyt tälläkertaa pistä päätä pensaaseen ja taivu raiskaajien "ymmärtävien" painostukseen.Naisen loppu elämä tuhottiin totaalisesti.
- Ossiss
Mikäli demarit ja vihervassut pääsisivät hallitukseen niin maahanmuutto räjähtää käsiin. Raiskaukset ja autojen poltot jokaviikkoisia. Göteborgista näkee mitä tapahtuu kun maahanmuutto on hallitsematonta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista
Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden1494493Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja733443Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut
Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan12453Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v332267KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2361707Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka261336Mies pelkää mahdollista raskautta
Millaisia ajatuksia seuraava herättää teissä? Olemme tunteneet miehen kanssa vuosikausia, seurustelleetkin jo pitkään j2341279Kiikkustuoli
Sunnuntai aamun hiljaisuutta ja rauhaisaa oloa. Aloitan taas uuden alustan, jospa edellisessä asiat tulee pohdittu ja sa1691203- 691146
- 63887