kahvi ok muut aineet ei

tuski kukaa perärööriin vanhaa kahvia panee (panee), mutta mikros alle pv seissyttä
voi uudellee lämmittää

mut kahvi jälkee jos koo-usettaa, ei sitä kusta enää perärööriin viittis panna (panna)
ettei kofefiini jää käyttämätä

(mätä)
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eikö kaljaki kuseta, muistakaa ruiskuttaa se takas perärööriin ettei alkohoolin rippeet jää käyttämätä
tai uudestaa kurkusta alas ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


köyhä.käsipanija.siis kirjoitti:

tuski kukaa perärööriin vanhaa kahvia panee (panee), mutta mikros alle pv seissyttä
voi uudellee lämmittää

mut kahvi jälkee jos koo-usettaa, ei sitä kusta enää perärööriin viittis panna (panna)
ettei kofefiini jää käyttämätä

(mätä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu