Tiina tietää nyt ihan kaikki

Jaana Irmeli katsoin tärkeäksi kertoa ihan kaikki Tiinalle. Nyt EI ole salattavaa mitään. Olo helpottui paljon. Helpotusta lisää myös peruttu 15.9 alkava reissu.
2339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei Juha, kerrotko meillekin kaiken.

Äänestä

Huh,kiitos tästä tiedosta. Tosin heräsin aamulla Jorman vierestä tänään mutta tuskin sinua haittaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Metsäjuha kirjoitti:

Jaana Irmeli katsoin tärkeäksi kertoa ihan kaikki Tiinalle. Nyt EI ole salattavaa mitään. Olo helpottui paljon. Helpotusta lisää myös peruttu 15.9 alkava reissu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu