Nautinnon katselu

Mayfly

Hei, olen n. 3 kymppinen mielestäni nätti nainen, tyydytän itseäni suht. joka päivä käsin tai vibralla, seinällä on myös vartalopeili, josta voin katsella toimitusta, se on jotenkin jännää, vaikka itseni näänkin.
Mielessä leikittelee usein ajatus, että joku ulkopuolinenkin voisi katsella :D ajatus kiihottaa.
Olisiko se nyt kauhean väärin, jos joku halukas katselisi ja ihan matkakustannuksia pyytäisin ???

16

1792

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • AitoaTavaraa

      Kyllä se aina kiinnostaa jos nätti nainen aidosti nauttii ja katselu kiinnostaa.

      Ei siinä mitään väärää ole, mutta kannattaa harkita tarkkaan ennen kun siihen ryhtyy. Jälkeenpäin voi kaduttaa ja tulla paha olo. Saattaa mielessä pyöriä että saako tutut jollain tietää ja onko kuvia tai videoita vuotanut jonnekin minne ei pitäisi.

      Itse tykkäisin katsella luonnossa. Netti on pullollaan videoita eikä ne oikein sytytä. Joskus on tullut rahalla käytyä kokeilemassa nättiä nuorempaa naista mutta aina siitä on jäänyt vähän huono maku suuhun. Tahtovat keskittyä vain siihen mitä minulle tekevät eivätkä halua eläytyä tai nauttia itse. Naisen kunnollinen kiihottuminen on se joka minua sytyttää eniten.

    • alepanasiakas

      Laitahan peili reppuun, kaupunkipyörä odottaa, päästään polkemaan.

    • Ei ole väärin ollenkaan. Klikkaa nimimerkkiäni ja laita viestiä, niin keskustellaan tarkemmin.

    • kannaattaakatsoa

      ei mitään väärää, voisin vaikka makssakin. Laita viestiä suomi24 osoitteeseen jobedi:lle

    • nam

      Mayfly missäpäin asustelet

    • Laita kikissä viestiä miesespoosta ja sovitaan treffit :)

    • ei mitään väärää .mulla alko seisomaan pelkkä ajatuskin
      paljonko siitä pitäs maksaa
      olisko helpompaa näin puhelimessa tehdä kivaa
      soittele

    • Bairy

      Njam,.....nuolisin älilihaa ja pepunaukkoa,....
      lipaisisin häpäreitä,... tuoksut varmaan ihan hunajalle!

    • K.u.t.s.u.n.i---

      Ja taas meni miehet helppoon,nyt on uusia osoitteita taas julkaistavaksi!

      • lattianjyske

        missä sä niitä julkaiset?


    • Ukkeli02

      Mistä päin sinä?

    • Mayfly

      Todettakoon, että pienoinen epävarmuus hiipi mieleen, että pystynkö silleen tekemään, asia piti kokeilla.
      Pihapiirissä näen päivittäin puolitutun miehen, pyysinkin hieman käväsemään sisällä, makkarissa sitten riisuuduin ja kutsuin miestä ja aloitin itseni hyväilyn, ei se ihan mennyt niinkuin fantasioissani, vieraan henkilön läsnäolo jotenkin häiritsi, kun mies vielä nieleskeli, eikä pysynyt paikoillaan.
      Jonkinlainen orgasmi kuitenkin tuli, mutta vaati tavallista pidemmän "kiemurtelun" mieskin oli jotenkin järkyttyneen tuntuinen, sanoi kylläkin, ettei ole koskaan nähnyt mitään vastaavaa, lasillisen vettä vaan pyysi ennen lähtöään.

      • Mayfly

        Kyllähän se asia on vaan niin, etten pystyisikään täysipainoista esitystä ihan tuntemattomalle tekemään, ensinnäkin juttu pitäisi tapahtua kotona ja katselijat ainakin vähän tuttuja, siis luotettavia, enkä ainakaan mitään tianistia voisi ajatellakaan.
        Olen nyt hommaa kokeillut myös tutun pariskunnan katsellessa ja kolmas tapaus oli systerin mies, kun "yleisö" on turvallinen, niin pystyin eläytymään asiaan täysipainoisesti, eikä vibran käyttökään mitenkään tuntunut nololta, vaan koin perusteelliset nautinnot.


    • Minä voin katsella! Olen 31v, hoikka ja komea mies. Pistä viestiä! 😊

    • Kyllä kävis oikeen hyvin, mutta luulen että vedätät vaan..... Jos tosissaan olet.... Nim. Merkin takaa löytyy meiliä. Kirjoittele.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      94
      5372
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      56
      4161
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      29
      2292
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      2138
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1825
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1484
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      33
      1312
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      20
      1128
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      21
      1020
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      1011
    Aihe