Turkkilainen karväkämmen on saatu

kiinni lentokentältä oli juuri poistumassa maasta,tämä oli järjestämässä autojenpolttamiset,kuinka paljon saadaan matuja kiinni toivottavasti kaikki .Ps unohdin tämä karväkämmen oli menossa turkkiin .
8154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ruotsin poliisin mukaan 20 vuotiaat tuhopolttajat ovat "erittäin nuoria" ja asia luvataan selvittää heidän vanhempiensa kanssa juttelemalla?! Tosi outoa.

Äänestä

Näillä kymmenvuotiailla matuilla kasvaa parta eikö olekkin ihmeelliistä.

Äänestä

Eikös Håkanilla ole oikeutta aurinkolomaan?

Äänestä

Tuhotöiden takana on persujen palvoma Putlerin Venäjä. Turkki on pian julkisestikin Venäjän liittolainen. Voidaan siis todeta että persut ovat tuhopolttojen takana.

Äänestä

Ruotsidemokraattien ostama alihankkija organisoi autojen polttamiset ja kasvattaa äänestysvilkkautta tulevissa vaaleissa.

Äänestä

Oliko turkilainen. Pakeni vain Turkiin mamu. Varmaan valtion piikkiin lomamatka turvattomaan lähtömaahan..

Äänestä

Käyhän somalitkin lomailemassa entisessä kotimaasa,jakomäen ostarilla jokuvuosi sitten onnellinen kymmenlapsinen perheeenisä julisti iloista sanomaa kohta loppu koulut ja me menemme koko perheen kanssa lomalle somaliaan .

Äänestä

Suomi on Somalian yläluokan veroparatiisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matujen.tulitikkuleikit kirjoitti:

kiinni lentokentältä oli juuri poistumassa maasta,tämä oli järjestämässä autojenpolttamiset,kuinka paljon saadaan matuja kiinni toivottavasti kaikki .Ps unohdin tämä karväkämmen oli menossa turkkiin .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu