Eräs mies + olut = anaali, kakka, pieru ym. jutut

jokainen varmaan tietää kenestä on kyse.
8412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Risto prkle.

Äänestä

Sinusta?

Äänestä

Miksi sä teet tämmösiä kakka-aloituksia?

Äänestä

Tiedämme sisko/veli. Kyllä todella taidamme tietää,
kenestä on kyse. Ja mitä syvemmäksi käy hänen
humalansa, sitä alemmaksi laskee kommenttien taso.

Tänne "Ikävä"-palstalle Ripa suoltaa kaikki
pissa-kakka-juttunsa, kuin keskenkasvuinen!

Vastaiskuna seuraava, hellyttävä video:

https://www.youtube.com/watch?v=hChy87n5hkw

Äänestä
  • molemmat!

    Äänestä

Huvittaa tuollainenkin että minulla on ympäri kaupunkia.... 1 juttu vain... että antaa sen olla siellä sen Ferrari Testarossankin..

Nyt kun AMK-koulut alkavat mahtaa jännittää tyttöjä että mihin kaveriporukkaan pääsee jne.

En ymmärrä miksi minun pitäisi huolehtia tytöistäkin.. en ymmärrä, joo ymmärränkin että jos on valtaa, voisin auttaa tyttösiä.

Ei niinkään, on mysteerillinen juttu itselleni.

Äänestä

Jaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


yksiplusyksi kirjoitti:

jokainen varmaan tietää kenestä on kyse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu