Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

AiSan kannattaja

Katson juuri kuin vieras kyrpä nai vaimoani ja nautin siitä o saavatko muutkin nauttia kuin vieras nai vaimoa
3365
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meillä molemmilla on haaveena kaksi tai jopa kolme miestä nussisi vaimoani ja minä katsoisin vierestämitä miehet keksisivät ? panisiko yksi analiin ja toinen pilluun vai vilä kolmas suuhun välillä vaihdellen paikkoja vaimoni kyllä suostuisi tähän mutta haluaisi olla tuntematon etteivät miehet tuntisi häntä.Vaimoni on noin 167cm pitkä hieman ylipainoinen posliini pillu .Mistä löytyisi tämä kaksikko t.trio Mielummin etelä karjalasta plussana olisi joku paikka muu kuin kotimme???

1Äänestä
  • Vuokraa mökki ja vaimolle nahka- taiumihuppu päähän...

    1Äänestä

  • Moi iloakummallekkin. Täällä olis kaks mukavaa, 55v miestä vaimon iloksi. Mites sais yhteyden?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hieno kirjoitti:

Katson juuri kuin vieras kyrpä nai vaimoani ja nautin siitä o saavatko muutkin nauttia kuin vieras nai vaimoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu