Jotain saattaa jännittää...

mr.perfect

Vakio pelattu yhtä kohdetta vaille eli Tottenham-Nottingham pelataan huomenna sunnuntaina. Ja voittoennuste on että joku saa 100000 euroa jos ottelu päättyy ristiin tai kakkoseen , tottenhamin voitosta ei saa kukaan mitään. Nyt jollain tai joillain syyhyää kädessä kuponki jolla pääsee lunastamaan jättipotin jos ottelu ei pääty kotivoittoon. Aika kurja ja hurja tilanne!!

4

664

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kun Tottenham voittaa!Olis kannattanut sen kaverin laittaa kuponkiin täysinvaihdeltu,eikä X2!

    • tottenham

      jos tottenham on ostanut parhaat pelaajat nottinghamilta pois ja on vielä kotiottelu niin sääliksi käy lapun puristajaa mut katsotaan miten äijän käy mut peukkuja lapun puristajalle.

    • Kunnon tilin!Tasanhan tuo päättyi.Tottenhaminkaan paska voittanut kotonaan.Mutta onnittelut voittajalle joka veti potin!

    • vituttaa_

      Perseestä takuu -1 haravassa 10 oikein eli tottakai 9 oikein. tootenhamin paska olis saanu voittaa niin ois saattanu olla muutaman kerran kymppi. Kympistä olis saanu varmaan muutaman kympin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      295
      1205
    2. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      306
      1123
    3. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      50
      948
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      87
      904
    5. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      106
      899
    6. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      101
      869
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      109
      725
    8. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      578
    9. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      3
      577
    10. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      12
      559
    Aihe