Jotain saattaa jännittää...

mr.perfect

Vakio pelattu yhtä kohdetta vaille eli Tottenham-Nottingham pelataan huomenna sunnuntaina. Ja voittoennuste on että joku saa 100000 euroa jos ottelu päättyy ristiin tai kakkoseen , tottenhamin voitosta ei saa kukaan mitään. Nyt jollain tai joillain syyhyää kädessä kuponki jolla pääsee lunastamaan jättipotin jos ottelu ei pääty kotivoittoon. Aika kurja ja hurja tilanne!!

4

578

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kun Tottenham voittaa!Olis kannattanut sen kaverin laittaa kuponkiin täysinvaihdeltu,eikä X2!

    • tottenham

      jos tottenham on ostanut parhaat pelaajat nottinghamilta pois ja on vielä kotiottelu niin sääliksi käy lapun puristajaa mut katsotaan miten äijän käy mut peukkuja lapun puristajalle.

    • Kunnon tilin!Tasanhan tuo päättyi.Tottenhaminkaan paska voittanut kotonaan.Mutta onnittelut voittajalle joka veti potin!

    • vituttaa_

      Perseestä takuu -1 haravassa 10 oikein eli tottakai 9 oikein. tootenhamin paska olis saanu voittaa niin ois saattanu olla muutaman kerran kymppi. Kympistä olis saanu varmaan muutaman kympin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      191
      1264
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      122
      1108
    3. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      48
      834
    4. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      70
      830
    5. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      770
    6. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      50
      705
    7. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      33
      682
    8. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      60
      669
    9. Nainen, mitä ajattelet minusta?

      Mitä tuntemuksia saan aikaan sinussa? :/
      Ikävä
      52
      637
    10. Hakeudu hoitoon.

      En oo kiinnostunut susta.
      Ikävä
      50
      635
    Aihe