Miten koet peppupanon

paribi

Mies miltä tuntuu anaaliseksi miehen kanssa , vai onko naisen peppu kiihottavampaa. Mitä eroa huomasit peppupanossa.

18

2781

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pröööttt

      Sen että paska haisee ja banjot soi kun löylykauhan perseeseen moukaroi

    • Olen aina ollut bottom, se antava osapuoli. En osaa siis verrata. Koen joten syvällisenä. Se että minuun tunkeudutaan. Siinä on jotain.

    • Oppipoika53

      Kokemattoman huono kommentoida,
      löytyisipä vaan vanhempi, määrätietoinen,isokokoinen,siisti,
      pienikaluinen sinkkusetä H:gistä opettamaan...

      • mene-hoitoon

        Oisko sulla mitään uutta? Tuo löylykauhatrolli on jo 10 vuotta vanha. Vain nuijat kertoo vanhoja vitsejä. Mutta ihan pakko kysyä. Onko sulla löylykauhafiksaatio?


    • hyvälle

      Tuntui tosi irstaalle kun meitä oli 3m 1n ja tunsi miten sain kovaa kalua samalla anaaliin ollessani naisen kakkosessa.

    • Olisipas ihan oikeasti mukava kuulla jonkun asiallinen vastaus aiheesta. Tämä löylykauha jo lienee käsitelty, vaan osaisikos joku vastata minuakin askarruttaneeseen alkuperäiseen kysymykseen?

    • harja

      kun sais kerran munaa peräreikään ja kunnolla nauttisin mielettömästi ei koskaan saanut mutta olisin haltioissani jos joku panisi minua mies ei kokemusta odotan että joku panee minua

    • strappia

      ei ole aidosta kokemusta mutta kyllä se on ihanaa kun vaimo panee strapilla peppuun, kylä siinä on kiimainen olo

    • itsellä ainakin tuntuu todella hyvältä kuin saa suht rajusti ja isoa kyrpää syvälle perseeseen. Mukavasti hieroo eturauhasta ja painelee todella ihanasti syvällä vatsassa. Joskus laukean nopeasti todella isoon orgasmiin ja joskus kestän pidempään. Suosittelen ja haluan uudestaan :-)

    • pe....kä

      Vaihtelu virkistää. Tuuppasin tänä kesänä erästä tyttöilijää ihan ensi kertaa,oli mielen kiintoista ja oli tiukka anus.Tapaus meni näin.Olin työkeikalla eräässä etelä suomen kaupunkissa,työ saatiin tehtyä ja palkka käteen joten ajattelin hieman lomailla paikkakunnalla.Noh lähdin sitten katsastamaan ilta ja yöelämää.Työporukasta eräs kaveri tunsi taksikuskin joka tuli tutuksi keikan aikana joten tilasin sen kaupunkiopaaksi ja eikun menoksi.Siellä kiereltiin ja kaarreltiin ja syötiin ja juotiin (siis minä join).Yhdellä terassilla tuli vetävän näköinen ilmestys samaan pöytään no minä herrasmiehenä tarjosin juotavaa hän suostui totta kai siinä juteltiin niitä näitä.Aika kului mukavasti,kello oli jo paljon yli puolen yön,kysyin pääsiskö saatille,kävi flaksi .Saavutiin hänen kämpille ja siitä sisätiloihin .Hän kysyi heti kärkeen kiinnostaisiko seksi,meikä meni hämileen suorasta kysymyksestä siinä aikani kurkkuani selviteltyäni sanoin että mikässiinä ei muuta kuin hommiin.Mentiin olohuoneeseen eteisestä, hän riisui mekkonsa yltään sieltä paljastui rintaliivit ja sukkanauha vyö.Pikkuhousujen etumus oli oudon pullea joten hän riisui ne pois,sieltä ponnahti seisova kalu.meikä vähän säpsähti ja kysyin onko hän,LADYBOY ,hän sanoi olevansa transvestiitti ja halusi että minä panisin häntä. Minä siihen että nyt ei seiso ,hän siihen että kyllä se kohta seisoo ja avasi housujeni vetoketjun ja kaivio kaluni esiin ja otti molon poskeen,kohta oli molo juhlakunnossa ja siitä alkoi raju ratsastus.Oli hänellä tiukka anus.sitä höylätiin koko yö .

      • pe...kä

        taidat olla kaikella tavalla puutteessa niin miehen.naisen ja enne kaikkea tärkeimmän,joten vedä ittes hirteen löylykauha perseessä.


    • P-pano

      Molempien kanssa se on hienoa mutta vähän erilaista. Miesten kanssa voi samalla kun panee takaapäin myös runkata toisen kyrpää, siinä pystyy pidentämään molempien nautintoa, kun voi jotenkin kontrolloida tilannetta paremmin. Peppupanoissa taitaa kuitenkin se saava osapuoli olla se joka siitä enemmän nauttii, no riippuu se siitäkin toimiiko kemiat ja löytyykö yhteinen rytmi.

    • Ikäukko

      Naisen anaalin paneminen oli aluksi jännittävää, kun piti rasvata ensin pyllysilmä ja oma kaluni hyvin. En käyttänyt kondomia silloisen naisystäväni kanssa. Anusaukko oli kireä, kunnes nainen sai sen rentoutettua. Itse tunkeutuminen oli enempi työntelyä suolessa, sillä siinä ei ollut samaa kimmoisuutta ja puristelun tuntua kuin on pillussa. Oikea oravapillu oikein takertuu kalun ympärille. No horoVi*ut ovat omalukunsa. Sanoisin , ylimainostettua tuo anaalipano,ja itseäni on sormetettu mutta en saa erikoisia kicksejä. Parasta normaalipano takaapäin ja suihinotto että hyvä kässihoito pallihieronnalla tekee eetwarttia.

    • rasvattu_akseli

      pienipeppuisen naisen kakkoseen vedän mieluummin. kokemusta transusta myös, mutta nainen parempi.

    • En tiä, mutta olisi kiva saada pitkää ja paksua, sitä sykkivää kalua peppuun joskus.. ei siis mitään löyly
      juttuja

    • Joona_96

      Sain kokea työkaverin (22v) kanssa peppuseksin autuuden. Tehtiin se molemmin päin ja kumpikin nautti vaikka seurustellaankin molemmat muijjien kans. Kokeilkaa jos luotettava kaveri siihen löytyy. Kaikki ei tietenkään tykkää, ja joku varmasti alkaa nillittämään homoista, mut se on heidän ongelmansa :)

      • humpuutta

        Joo, eihän siinä mitään homoa ole että äijät panee toisiaan perseeseen :D


    • kerrankoeletään

      Kaduttaa kun olen ollut nuoren homoksi paljastuneen pojan kanssa ravintelissa juttusilla ja hän olisi lähtenyt kanssani hotellihuoneeseni melkein siitävaan ja se jäi kaivelemaan miksi en , olisinpa kokemusta rikkaampi.
      Nyt olen saanut kontaktia ja sovittua nuoremman miehen kanssa seksistä, ihan suukottelusta suihinottoon ja pyllyyn panosta ja minuakin saa panna pyllyyn asti kun aikataulut täsmäävät ja jännittää mutta ei pelota mitä mieltä olette fantasiastani?.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",
      Maailman menoa
      13
      5005
    2. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

      Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
      Maailman menoa
      143
      3645
    3. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      92
      2263
    4. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      135
      1917
    5. Koulujen kesälomien siirto

      Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
      Maailman menoa
      142
      1903
    6. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      41
      1818
    7. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      116
      1556
    8. Inhottava stalkkeri

      Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
      Ikävä
      138
      1425
    9. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      55
      1226
    10. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

      Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
      Ikävä
      164
      1165
    Aihe