Onko sopivaa käytöstä?

Onko ortodoksille sopivaa käytöstä osallistua natsien tapahtumiin?
5199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Natseja ovat ne, jotka houkuttelevat Eurooppaan juutalaisia vihaavia ihmisiä Lähi-idästä.

Äänestä

Kukahan ortodoksi on osallistumassa tälläisiin tapahtumiin?

Äänestä
  • Minä, läpällä. Vähän virnettä!

    Äänestä

  • ortodoksi_ja_pelimies kirjoitti:

    Minä, läpällä. Vähän virnettä!

    Ai jaa taas täällä joku v tun 80 vuotias miestenlogiikalla varustettu täysnarsisti alkoholisti "vitsailee"

    Äänestä

Hei,

Te ette-ortodoksit!
Menkää muualle, täysin sairasta tulla riehumaan tänne!
Jos ette ole oikeasti ortodokseja, niin mitä ihmettä te täällä teette?
(se paholainen rienaa teitä).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äimänkäkinen kirjoitti:

Onko ortodoksille sopivaa käytöstä osallistua natsien tapahtumiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu