Siilinjärven Tukeva Elävä kauppa toimihenkilöt kohtellevat asiakkaat erittäin törkeästi. Porttikiellot ilman syytä, sinutellu ja erittäin törkeä käytös. ASIAKKAIDEN MIELIVALTAISESTA KOHTELUSTA ON PUHUTTU PALJON. Kiusaaja ei ole mitään nuori opiskelija mutta lähes 50 vuotias nainen ja lisäksi toimihenkilö. Henkilökunnalle ei maksettu edes TES palkkaa, vaan käyttävät hyväkseen työttömiä jotka tekevät sielä töitä TÄYSIN PALKATTA. Vaan 9 eur per pv ja miniimi tuki.. Palkansaajia ovat vain toimihenkilöt, jotka kohtelevat erittäin mielivaaltaisesti sekä työkokeilija ja muut palkattomat työntekijät että myös ASIAKKAAT. En sano nimi, mutta vaan kysessa on pieni tukeva nainen vaalea tukka ikä noin 49v epäkohtelliat ja törkeä. Kirjaimet M. H. Ompelimon vastaava. Tein hänestä välituksen TUKEVA SÄÄTIÖ johdolle.
TUKEVA SIILINJÄRVI- ASIAKKAIDEN TÖRKEÄ KOHTELU
5
1140
Vastaukset
- Liuuuu
Kyllä. Totta se on. Minna H. on todella törkeä!
- Väärä__kieli
Mitä valituksesi on suomeksi?
- alfred1111
En ole suomalainen mutta kyseisen naisen M.H. on erittäin törkeä.
Kuopion Tukeva on hyvä. Laaja valikoima ja hyvä palvellu.
- kkkkkkkkkkkkk
Ajat ja arvot ovat koventuneet ja muuttuneet. Se on ikävällä tavalla totta.
Silti ystävällisestä käytöksestä, jokaista ihmistä kunnioittavasta lähestymistavasta ja empaattisesta kohtelusta ei pitäisi kenenkään koskaan tinkiä, ja jättää niitä pois omasta arvomaailmasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke633111- 1362204
- 921828
- 1641455
- 651386
- 851378
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731361- 691142
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771110Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341048