Kävimme Mikkelin Visulahdessa 5.-7.8. Visulahden leirintäalue oli tuolloin lähes tyhjä - vain muutamia asuntovaunuja ja asuntoautoja ja pari telttaa. Vain muutamassa leirintämökissä ja lomatalossa oli majoittujia. Dinosauriassa näkyi muutamia kymmeniä kävijöitä. Käykö Visulahdessa nykyään asiakkaita?
Käykö Mikkelin Visulahdessa asiakkaita?
Dinojenystävät
12592
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kysypä vaikka suoraan sieltä työntekijöiltä. Jospa he tietäisivät
Kertoha se yks sepeteeus yhel palstalla ku sen nuoret olj siellä joskus kesätöessä, jotta tamppooniloeta olj paljo ja kortsuloeta roskikisissa.
Väärihä muisteloin, äinäänmiäshä se olj.
Onko sama nimimerkki sepeteus joka nyt huastaa jotta kätteenveto on terveellistä. aitsija pelekee. mistä se sen pelekee suavasa akaltako?
Siällä se nimimerkki sepeteus näkkyy nyt olovan kiinnostunna hiirolan isännän siemensyöksystä.
Sillä nimimerkki sepeteeuksella taetaa kans olla.
tuppikulliloista hää kans ussein huastellu.
keräsikös net nuoret niitä tamppooniloeta?mitäs net niillä?
Kierrätys on ekolookista.
Mihinkä niitä vois uusiokäyttää?
suattas kaet niistä jonniilaesen taeteellisen instalaatijon voijja rakentoo kartanolle.tae vaekka joulukuusen koristeita.
Kysymys kuin kysymys niin kyllä suoli24 kannattaa kysyä, aina saa vastauksen. Ei useinkaan siihen nimenomaiseen kysymykseen mutta kuitenkin.