siltsun bukkake perty?

taitaa homo tube sivuilla olla noista gay partyista
semmoisia bukkake juttuja että arpovat jonku ja muut ruiskuttaa
naamalle mällejää

sen ku syö homo koko party väen mällin niin hyvä satulinnaa hoilottaa taas
kun arvokkaat kurkun sisäulokkeet voideltu
186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

bukkake voi hiv kyllä tulla tai muu tauti näköjään, silmiin jos menee mälliä? ilmankos nuo naiset ainaki silmiä kiinni pitää

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


bukkake kirjoitti:

taitaa homo tube sivuilla olla noista gay partyista
semmoisia bukkake juttuja että arpovat jonku ja muut ruiskuttaa
naamalle mällejää

sen ku syö homo koko party väen mällin niin hyvä satulinnaa hoilottaa taas
kun arvokkaat kurkun sisäulokkeet voideltu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu