Kaverini osti hevosen markkinoilta,

no tosin kännipäissään, toi sen kotiin ja kun selvis niin huomas, että se on perussuomalainen aasi ja vielä rasisti.
Onko kellekkään käyny näin näin näin.
12125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

minä toin leidin kotiin yön hämärissä ja kun heräsin , niin oli perussuomalainen siiderivalas ja kuorsas kun johtaja
autoo osataessa pitää aina muistaa, että se halvin ei kannata

Äänestä

Hauska nähdä taas miten sairaita te äärivassut todella olette!
Ei niin mitään tervettä tuossakaan kommentissa.

Heheheh ...... heheh heheh ... Vasurilapsi se sössöttää taas sekavia ... hjeheh hehe
Vasuri ammentaa elinvoimansa kateudesta, katkeruudesta, kaunasta ja sairaasta vihastaan Meitä Suomalaisia kohtaan.

Ei niin mitään tervettä noissakaan kommenteissa.
Lasku tulee vaalipäivänä.

Ilmeisesti vasuri kirjoittelee kännissä Sörnäisissä puoluejohdon tuella.

Äänestä
  • vittu sinä mikkään suomalainen ole äitis on savolainen ja isäs on mustalainen
    ja siun katkerruus tulloo sieltä

    Äänestä

  • Niin ajattelehan sitä vasuriedustaja Hakkaraista kun se kännissä häiriköi ja yritti kopeloida ja pussata naiskansanedustajaa eduskunnassa ja joku tuolla kylällä sano, että se elää Helsingissä saunassa.
    Omituisia ne nämä vasurit on.
    Mistähän ne vasurit tämmöisiä Hakkaraisia löytää ?

    Äänestä

  • UskoKysyy kirjoitti:

    Niin ajattelehan sitä vasuriedustaja Hakkaraista kun se kännissä häiriköi ja yritti kopeloida ja pussata naiskansanedustajaa eduskunnassa ja joku tuolla kylällä sano, että se elää Helsingissä saunassa.
    Omituisia ne nämä vasurit on.
    Mistähän ne vasurit tämmöisiä Hakkaraisia löytää ?

    Ovatko vasurit jo löytäneet Arhinmäen ja Anderssonin?
    Omituisia ne nämä vasurit on.
    Viina haisee suoraan oman nenän alla, mutta eivät kehtaa puhua siitä, vaikka kommunismiin kuuluu itsensäruoskinta.

    Äänestä

  • UskoKysyy kirjoitti:

    Niin ajattelehan sitä vasuriedustaja Hakkaraista kun se kännissä häiriköi ja yritti kopeloida ja pussata naiskansanedustajaa eduskunnassa ja joku tuolla kylällä sano, että se elää Helsingissä saunassa.
    Omituisia ne nämä vasurit on.
    Mistähän ne vasurit tämmöisiä Hakkaraisia löytää ?

    No Olisihan silla Hakkaraisella ollut puolustaja Matti puoluetoimistossa, väkisinmakaamisen asiantuntija ja tekstiviesteissä neuvoisi Kankaanpää ja paljon muita roistoja vasuri-persuryhmässä
    Tämä persut on kova sosialisoimaan, aina kirkkohopeista lähtien, mutta ne sosialisoi toisten omaisuutta itselleen, sen minkä jaksavat kantaa.

    Äänestä

Luulin että kaverini taluttaa koiraa Sörnäisissä, mutta se olikin vasuri hihnan päässä!!!
Pakko se oli taluttaa kotiinsa, kun oli korkkinsa hukannut ja huusi Natsia kovaan ääneen!!!

Äänestä
  • Jos näet huonokuntoisen vasurin Sörkassa, taluta se omaan koppiinsa, ihan säälistä....

    Äänestä

  • Jos se huonokuntoinen vasuri paskoo vielä kadulle, niin kakkapussia taas tarvitaan.
    Ehkä on parempi että vasuri pitää ne housut jalassa ja pitää tortut siellä.

    Äänestä

Jonku puntti tutisee persupelosta totaalisesti?

Äänestä
  • Mitenkä+tuleva+4-5+%+puolue+tutisuttaa+ketään+?

    Äänestä

  • kysäsin kirjoitti:

    Mitenkä+tuleva+4-5+%+puolue+tutisuttaa+ketään+?

    Alkoholi-ongelmainen vasuri tutisee itsessään, ei siihen äänestäjää tarvita auttamaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkokelläänkäyny kirjoitti:

no tosin kännipäissään, toi sen kotiin ja kun selvis niin huomas, että se on perussuomalainen aasi ja vielä rasisti.
Onko kellekkään käyny näin näin näin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu