Olin eronnut miehestäni noin puoli vuotta sitten 5 vuoden avioliiton jälkeen. Aluksi ero kirpaisi kovastikin, mutta pian sain muuta mietittävää ja lohduketta tyttöjen illoista kaupungin baareissa. Välillä toin kotiin miehiä ihan vain puhtaasti siksi, että minun teki mieli heitä heidän komeutensa ja himojeni vuoksi, ja toisaalta minun teki monesti mieli vain siksi, etten haluaisi lähteä kaupungilta ilman saalista. Tämä kerta oli täysin puhdasta himoa.
Räpläsin rappukäytävässä avainta lukkoon, samalla kun tämän iltainen hoitoni, komea tummatukkainen mies, kosketteli alaselkääni vihjailevasti. Olin hieman humalassa, mutta avaimen saaminen lukkoon ei johtunut siitä, vaan siitä, kuinka paljon halusin saada tuota miestä nyt. Hänen nimeään tietysti en tiennyt – mitä väliä sillä olisi ollutkaan? Sain oven avattua, ja vedin miehen kädestä pitäen sisälle asuntooni.
Eteiseen päästyämme ja valot sytytettyämme mies painoi minut vaatekaappia vastapäätä olevaa seinää vasten. Hän siirsi vaaleat hiukseni sivuun ja ryhtyi suutelemaan niskaani. Miehen ote minusta oli vahva, mikä ei tullut yllätyksenä, sillä miehen lihaksikkuus näkyi hyvin hänen hyvin istuvan valkoisen kauluspaitansa läpi. Suljin silmäni, ja annoin miehen käsien vaeltaa lantiolleni, ja sieltä hitaasti muodokkaalle takamukselleni, jonka kosketteluun hän erityisesti keskittyi. ”Kuules ’puuma'”, mies sanoi leikitellen, matalalla äänellä, ”tätä iltaa et tule vähällä unohtamaan.” Naurahdin, ja lupasin hänelle samaa. Itse ihmettelin hieman miehen puuma-kommenttia: 37-vuotiaaksi olin hyvin säilynyt, ja olihan hänelläkin ikää jopa 26 vuotta, joten ei hänkään mikään aivan poikanen ollut. Kerroin miehelle, että tämä seuraisi minua makuuhuoneeseen.
Makuuhuoneessa oli pimeä, mutta katutasolta valaisevat korkeat katuvalot loivat tarpeeksi valoa huoneeseen, jotta näimme toisemme huoneessa. Pyysin miestä jäämään seisomaan makuuhuoneen sängyn laidalle. Samalla kipusin sängyn päälle ja avasin punaisen mekkoni vetoketjun, joka kulki kylkeä pitkin. Riisuuduin mekosta ja keikistelin hetken sängyllä polvet hajallaan stringeissä, rintaliiveissä ja stay-upeissa. Tämän jälkeen riisuin rintaliivini ja asetuin sängylle selälleni. Ulkoa tuleva katuvalo loi valonsa D-kupin rinnoilleni ja koskettelin niitä miehen katsoessa sängyn laidalla. ”Eikö sinullakin ole jotain riisuttavaa?” kysyin mieheltä. Mies ynähti matalalta, ja alkoi nopeasti riisua farkkujaan ja valkoista kauluspaitaansa.
Miehen ottaessa kauluspaitansa pois, huomasin kuinka lihaksikas hän oli. Katuvalo korosti hänen upeita rinta- ja vatsalihaksiaan. Hänen hauiksensa huokuivat voimaa, ja kuvittelin vain kuinka helposti hän saattaisi nostaa minut seinää vasten rakasteltavaksi. Miehen olkapästä käsivarteen kulki tribaalitatuointi, joka itse asiassa sopi hänelle, vaikka tribaalitatuoinnit sopivat aniharvalle ihmiselle. Miehen otettua farkkunsa pois paljastuivat hänen voimakkaat reisilihaksensa. Mies oli kaikinpuolin voimakkaan tuntuinen – toisin kuin ex-mieheni, joka oli 45-vuotias vetelys, jonka maskuliinisuus rajoittui korkeintaan urheilunkatsomiseen. Itse halusin kuitenkin tuntea itseni naiselliseksi miehen käsitelyssä. Tunsin, kuinka tuo mies olisi määrätietoinen seksin aikana.
Kun mies otti tiukat bokserinsa pois – väriä oli mahdoton erottaa pimeähkössä huoneessa – meinasin päästä huudahduksen. En tiennyt, olisinko huutanut ilosta vai kauhusta. Miehen seisoma-asennossa oleva penis oli nimittäin suurempaa kuin mitä olin ikinä nähnyt. Seksifantasiat isosta kullista, olihan minulla niitä toki ollut, mutta nyt vaikutti siltä että pääsisin viimein toteuttamaankin niitä. Valkoista katuvaloa vasten se näkyi pitkänä ja ennen kaikkea paksuna. Pituutta en osannut sanoa, sillä aikaisemmat näkemäni vehkeet eivät ole erityisesti kiinnittäneet huomiotani, vaikka ovatkin suuremmaksi osaksi ajaneet asiansa. Pituuden ei olisi pitänyt yllättää, sillä mies oli hyvin pitkä ja maskuliininen, mutta näin kuitenkin pääsi käymään. Yhden asian tiesin jo nyt – tuo penis kiihotti minua ulkonäöltänsä.
Siirryin lähemmäs sängynreunaa kontiltani. Miehen silmät seurasivat hoikkaa ja treenattua kroppaani, ja leveän lantion liikehtimistä puolelta toiselle. Olin aina ollut tyytyväinen siihen, että vartalossani yhdistyivät naiselliset muodot sekä urheilullisuus. Mies ei ehtinyt sanoa sanaakaan, ennen kuin olin ottanut hänen miehisyydestään kiinni kädelläni ja suukottelin sitä. Suuseksi ei ollut aikaisemmin ollut näin hankalaa, mutta ei niin oudolla tavalla kiihottavaakaan. Sain avata suuni mahdollisimman isolle, jotta sain hänen peniksensä huulteni väliin...
Lue koko tarina täältä:
http://seksifantasiat.runkkareille.com/vanhemmat-naiset/sain-jattimaista-kullia/
Sain jättimäistä kullia
sainjät
4
1707
Vastaukset 4
Minäkin olen komea ja tykkään povekkaista naisista, joten saat viedä minutkin kotiin?
- Nännänääää
Ei sitten kannata kirjoittajaa viedä kotiin, jos naisista pidät. Kyseessä on taas jonkun miehen tyttöilyfantasia.
Lisäksi siinä levitetään myyttiä, että miehen pituus ja maskuliinisuus olisivat joku tae isosta. Sillehän ei ole löydetty tutkimuksissa mitään merkittävää korrelaatiota. Lyhyellä miehellä on käytännössä iso yhtä todennäköisesti kuin pitkälläkin. - fantasiakirjoitus
Juu ja fantasiaa tumma mies ja vaalea nainen.
- huohvaa
Huoh
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että
Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.641061Mieti oikeasti
Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.30687Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu27687- 90685
- 9671
- 46648
kene ajoi "kolarin"?
"Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl14635Pahin tapa satuttaa toista
On jättää toinen vaille mitään vastausta. Erityisen kipeää se tekee sillon jos toinen ghostaa.68629- 42560
Alkaa jotenkin nyt kuvio hahmottuu täällä
Sellainen vaikutelma tästä alkaa tulla, että täällä on joku pieni porukka, joka tuntee toisensa tai ainakin pelaa samaan82558Minulla on joskus ikävä sinua ja ajattelen sinua joskus.. edelleen
Olin joskus niin rakastunut sinuun. Olin onnellinen, että kohdattiin ja kun vain tiesin sinun olevan olemassa. Täytit aj22558- 61549
- 62546
- 43534
Jos kaivattusi on
Varattu niin miksi et antaisi asian olla hänen suhteen. Miksi ylipäätään vielä jatkat?46530Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.134508Kylän tielle remonttia?
Mitäköhän kylän tielle ruvetaan tekemään ku laitettu tuommoset töpsät muutamien suojateitten kohille?13492Miten vuosien jälkeenkin tunteet voivat olla niin voimakkaat?
Että pelkkä ajatus sinusta täyttää silmät kyynelistä.27447Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa47442Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.29433