= 2 turhanpäiväistä puoluetta.
Vihreät ja persut
Turhanpäiväistä
11111
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Onkos Touko anonut persujen jäsenyyttä?
Sellaista olen kuullut.
Lisää piiskaa!!
Onko Huhtasaari politiikan suurin huijari? Rikollisuus on pesitynyt perussuomalaisiin
Mitäs tänää mennyt?? montako purkkia rauhoittavia?? kurahaara. Jos tässä ruvetaan rikollisia nimeämään, kyllä ne ihan vihervasemmistosta löytyy.
Huhtasaari huijasi, persut huijaa aina.
Persuilla on vain geneettinen taipumus valehteluun ja huijaamiseen.
Svenska YLE:n ajojahti on syynä tähän, kun pelkäävät, että suomesta tulisi Suomen ainoa kieli. Veronmaksajien rahoilla svenska YLE pelaa ja idiootit uskoo kaiken, että muka gradussa olisi ollut oikeasti jotain vikaa; ihan noraalitapa ottaa tekstiä muiden julkaisuista, kaikkihan niin tekevät. Kohta on Suomessa vallassa ruotsinkieliset kommarit, jos ei saada YLE:ä ja hurreja kuriin!
"""että muka gradussa olisi ollut oikeasti jotain vikaa; ihan noraalitapa ottaa tekstiä muiden julkaisuista, kaikkihan niin tekevät"""
HÖPÖ HÖPÖ !!
80%+kopioitua.+Persuille+ihan+normaalia+toimintaa,+hhe...
Niin kuin yhtä luonnollista kuin anarkistille rauhoittavat sekä muut mömmöt.
Onko vihreät oikeasti persujen alapuolue ja käsikassara?
Noinkin asian voi ilmaista.