2 kärpästä ja paarma ottavat aurinkoa

parvekkeeni aurinkotuolin pehmusteen päällä! :D Ei kelvannut mikään huonompi paikka. Se on tietysti lämpimämpi paikka kuin metallinen kaide, mutta on huvittava näky.
Taas huomaa miten hyönteiset ovat älykkäitä.
362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näitkö mikä oli niitten ihonväri?
jos sellaista saa edes kysyä nykypäivänä.

Äänestä

En olisi uskonut että minusta on tulossa lähes entomologi. Minusta, joka olen aina inhonnut ja pelännyt niitä pitkäjalkaisia "hyttysiä"!

*Hyönteistutkija jatkaa raportointiansa myöhemmin*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suntan kirjoitti:

parvekkeeni aurinkotuolin pehmusteen päällä! :D Ei kelvannut mikään huonompi paikka. Se on tietysti lämpimämpi paikka kuin metallinen kaide, mutta on huvittava näky.
Taas huomaa miten hyönteiset ovat älykkäitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu