kovin kosteita tyyppejä mitä viinaan tulee, lii hoipertelee ei meinaa päästä ylös ystävä tukee kuitenkin että matkaa jatkuu,tästä on kuvia seiskassa ja joku on ne pistänyt vasureiden palstalle. Paavo Arhinmäen kännisekoilut kaikki muista muutenkin.
Vasemmiston edellinen ja nykyinen ovat
Liihoipertelee
8100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Noita kuvia kun katselee Lii näyttää takavuosien KASSI-ALMALTA ei ollut kevyistä päiväkänneistä puhettakaan.
Lii Andesson oli tulossa tallinnanristeilyltä laivalta oli loppunat viinat,siksi piti mennä jatkoille no sitä sattuu aina joskus päivittäin.
Vihervasurit ottavat kaksin käsin, kun todellisuus pelottaa??
Vasemmisto juhli laivalla turuntapahtumia kun saivat hakattua vieattomia kulkioita,Lii otti tietenkin kaikista eniten kuten nuo kuvat osoittavat.
Kyllä Liin pitäisi nyt vihdoin tajuta hän on sentään kansanedustaja ei ole sopivaa että esiintyy tuossa kunnossa on häpeäksi itselle ja koko suomenkansalle-
Liillä ja Paavolla on kova skapa menossa kumpi sekoilee enemmän Paavo johtaa 10-1 mutta lii on päättänyt on on vasureiden suurin juoppo.
Ihan olen kanssasi samaa mieltä, kun katsoo Hakkaraista ja muita vasemmistolaisia, niin juoppoja ovat.
Ja kun vasemmistopersut teki kaksi jytkyä niin juopot vasemmistopersut oli riesoja esim . Stadin kapakoille.
Että avajale., turhaa turpaasi auot persut on kaatopaikkakamaa.
Liillä oli oikein soma rotsi päällä mistähän elukannahasta on tehty ? mutta kova vauhti tuntui olevan päällä kun noita kuvia katselee,aamuinen krapaula ja häpeä mutta tuskin juopot vasurit tästä ymmärtää mitään