Jos Läskinaama olsisi ollut PM / nyt

Valitettavasti sössötys jatkuisi, mutta talous olisi aivan karmealla tasolla = Albania.
Voiko täydellisesti epäonnistunut ex-valtiovarainministeri oikeasti olla noin VALTAVAN T Y H M Ä ?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikäli tarkoitat idoliani A.Rinnettä niin Kokkolan naaras verkkosukkahousuissaan, siis yhden koon sukahousuissan, Jutta Jutain Tutta, olisi jo vuosi sitten kaapannut vallan ja antanut kansakunnalle ja koko eurooooopalle vakuudet ja takuudet ettei sitä persnaamaa enää näytetä missään ohjelmassa ennen 21:01.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vallanLäskinaama kirjoitti:

Valitettavasti sössötys jatkuisi, mutta talous olisi aivan karmealla tasolla = Albania.
Voiko täydellisesti epäonnistunut ex-valtiovarainministeri oikeasti olla noin VALTAVAN T Y H M Ä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu