Roiskasin Sannia.......

Kehuskeli vihreiden Touko Aalto tuossa viimeyönä sellaista tehneensä. ?
5143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Marginaaliin vihreät menee tuollasta tehdessään vaaleissa.
Touko ei ymmärrä nyt mitä touhuaa.

Äänestä

KeskiSuomessa on syytä maanviljelijöiden lattaa navetat tiukasti lukkoon.

Äänestä

Toukolla on nyt niitä paineita, joita vihreys luo.

Äänestä

Sannilla on aika heikkoja musiikkikappaleita, mutta kylällä kiertää varma tieto että Sanni on ns. hyvä pano. Touko Aalto Keski-Suomesta vahvistaa asian.

Äänestä
  • Kyseessä oli Sanni Grahn-Laasonen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


EpäilyttäväVihreä kirjoitti:

Kehuskeli vihreiden Touko Aalto tuossa viimeyönä sellaista tehneensä. ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu