ovat edelleen se kahden muslimin kuoliaaksi puukottama saksalainen, sekä pari hänen haavoittunutta kaveriaan. "Äärioikeisto" ei ole lynkannut tai ylipäätään tappanut siellä ketään, eivät ole edes autoja polttaneet kuten äärivasurit viime vuonna Hampurin G20-kokouksen aikaan. Josta seurasikin miljoonalasku. Mukanahan oli myös suomalaisia vihervasureita.
Ilmeisesti näistä mielenosoittajista suurin osa oli vaan tavallisia saksalaisia, jotka ovat kyrpiintyneitä matujen jatkuvaan sikailuun.
Ilmeisesti näistä mielenosoittajista suurin osa oli vaan tavallisia saksalaisia, jotka ovat kyrpiintyneitä matujen jatkuvaan sikailuun.
Vastaukset 8
Vanhimmat
"Natsit" eivät siis ole lynkanneet ketään, vaikka hesari sellaisesta kirjoitti.
Ovatko Natsit sitten hyviä ihmisiä ?
Puukotuksen uhreja kohtaan tunnen syvää osaanottoa , enkä sellaista toimintaa voi hyväksyä missään olosuhteissa.
Joensuussakin on taas joku riehunut puukolla ja kaapannut taksin käyttöönsä.
Kaapparia on tietääkseni jouduttu ampumaan poliisin toimesta.
Ihmettelen vaan ettei Joensuussa ole mitään mielenosoitusta laitettu pystyyn.
Odinin porukat ja Suomi e2 , nyt äkkiä torille osoittamaan ihmisille ettei tämä tälläinen meille Suomalasille käy.
Vihervassari-huumeidenkäyttäjien väkivalta on sitä parempaa, eikä sitä vastaan konsertteja järjestetä.
Natsit ovat kohta loppuneet maailmasta. Vihervasemmistolaisten muotisanana se elää. Kuten rasisti, joka kattaa kaiken suvaitsevaisuudesta poikkeavan. Heiluttakaa kylttiä ja pullaa&kahvia ja villasukat valmiiksi.
Suurin osa mielenosoittajista oli tavallisia saksalaisia, näin se meni.
Ettei totuus unohtuisi.
Suurin osa mielenosoittajista oli tosiaankin tavallisia saksan kansalaisia, mutta koska osoittivat mieltään oman turvallisuustilanteensa huonontumisen johdosta niin suvakit ylensivät tai alensivat heidät natseiksi ja rasisteiksi. Näinhän se menee nykyään ruotsissakin.
Niin, valehtelua valehtelun perään.