Lucrezia Butt BB-taloon ensi vuonna!

Kunhan vapautuu ensin. Homot ei uskalla vittuilla vähääkään BB-talossa...
3167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikä bb talo, ollu moneen vuoteen enää

Äänestä

se alkaa tiliä tehdä hyvin, kaikkiin talk shown ja lehdet haluaa haastatella entistä gladiaattoria joka kanteli irtopäitä repussaan kun kulki treen yöelämässä ja poikakaverinsa järsi uunissa paistamaansa ihmisen reittä, siinähän on iloinen pari pitkäks aikaa otsikoihin ja kohta heillä lukaali noilla megatuloilla mitä tulossa, laittaat oman reality tv sarjankin todennäköisesti, lucrezia vie aamulla fifi koiran lenkille ja illala paistetaan nuotiolla marrakoita, mitkä näyttää kuin kynsi olisi jokaisessa mutta se johtuu varmaan loimusta

Äänestä

tulee perseeseen vetästy olo jos näitä nykyajan tv formaatteja katsoo. Ei kiitos!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyrrrrrpääääh kirjoitti:

Kunhan vapautuu ensin. Homot ei uskalla vittuilla vähääkään BB-talossa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu