Onko kokemuksia tuleeko eregtiolääkkeille jossain vaihessa immuuniksi. Pitääkö annosmäärää lisätä vai loppuuko teho kokonaan. Entäpä nuo pistoksina otettavat aineet. Jos niin kerrotko montako vuotta olet käyttänyt. Tulee vaan mieleen kun 20-30 vuotiaat jo käyttää lääkettä eregtion parantamiseksi.
Tuleeko immuuniksi
9
759
Vastaukset
- siltä_vaikuttaa
Omalta kohdalta sellasta, että viagran teho vain murto-osa siitä mitä esim. 10vuotta sitten.
Ere lääkkeitä ollut äärimmäisen satunnaisesti viihde käytössä. Se vain menetti tehonsa.
Cialis vielä pelaa. - Pikkukullinen
Ei tule, mutta mieskunto heikkenee iän myötä. Normaalia.
- hgyui
Kyllä mille tahansa lääkkeelle tulee immuuniksi pitkän käytön myötä.
- Pikkukullinen
Ei ole tieteellisesti todettu että potenssilääkkeet laukaisi vaikuttamassa jos käytetään ohjeen mukaan.
On toki lääkkeitä minkä vaikutus heikkenee esim mielenterveys, ym potilaille, Etenkin keskushermostoon vaikuttavat.
- Verenkiertoalisäävä
Naama punoittaa ja nenä menee kuitenkin tukkoon kuten ennenkin?
- Gulli
Mikä ihme on eregtio?
- unski852
Mietippä sitä.
- alko
Hyvin todennäköistä että vuosien käyttö vähentää tehoa. Eiköhän alkoholiakin siedä enemmän mitä kauemmin on käyttänyt.
- Tehostus
Ikä alkaa tekemään tekosensa, että erektio vaikeutuu. Olen yli 70v , ja käytän sildenafiliä mutta teho alkanut heiketä ei ole kestoa. Rengas auttaa, mutta on epämiellyttävä tunne kullin juuressa. Jotkut sitoo kai narulla pallit kiinni, en tiedä miten se käy, ja onko apua.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1704315Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan882566Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va262330Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos581857Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3801792Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi621486Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu221479Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy811405Pitäisikö ilotulitteiden myynti kieltää?
Esim jyväskylässä ainakin on ammuttu ilotulitteita päin ihmisiä ja autoja. Samoin Helsingissä? Pitäisikö ilotulitteiden1071363Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1621255