Suomalainen vapaapainija ameriikan myrkyssä!

Nallie_Shot

Ymmärsinkö oikein. Tämä uutisen vapaapainija on muka suomen mestari ja europan mestaruus 3?


Uutinen: https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000005825725.html

Eikö FCF;llä ole yksi mestari ja se tarkoittaa suomen mestaria? Mikä tämän Jere Heinon painija nimi on?

Missä liitossa?

2

2215

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joo, mutta ne ovat kaksoset Brock Lesnar! Molemmat siis käyttävät nimeä Brock Lesnar. Siinä näette, ettei Show painista kerrota kaikkea: a) eivät ole USA:n kansalaisia, vaikka puhuvatkin amerikanenglantia toisena kotimaisena kielenään ja b) heitä on kaksi ja ovat identtiset kaksoset. Vain heidän oma äitinsä voi heidät naaman perusteella erottaa.

    • Anonyymi

      Vapaapaini on se kamppailua muistuttava painilaji. Siis eri laji kuin kreko jossa ei sääntöjen mukaan saa tehdä muuta kuin nojata kaveriin. Näitä kahta ei pidä sekottaa show-painiin jota katsovat He-Man -nukeilla leikkivät miehet.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1419
    2. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      989
    3. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      851
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      95
      815
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      67
      796
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      161
      741
    7. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      689
    8. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      80
      640
    9. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      628
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      622
    Aihe