Terroristi opettelee terroria jo ala-asteella.
Kun uhri on yksin niin naama vääntyy raivoon iskuun ryhdyttäessä.
Kun poliisi tulee paikalle niin naama on viaton sovitteleva lapsukainen.
Mistä tulee se raivon irvistys joka naamalla on kun uhri on yksin? Tuleeko se sydämen pahuudesta joka peitetään naamioon kun valehdellaan poliisille? Vai tuleeko se vain vanhempien kotiopetusta seuraamalla?
https://www.youtube.com/watch?time_continue=139&v=fqPYpisJ6rA
Kummat kasvot ovat lapsen oikeat kasvot? Raivon irvistys terrorin ihailusta vai viattomuus kun vastuullinen aikuinen saapuu paikalle? Joka tapauksessa oppilas tottelee vain poliisia joten tarvittaisiinko poliisit peruskouluun opettajiksi?
Hallituksellemme tämä on kuitenkin vain kulttuurien ihanaa rikkautta josta lapsemme saavat nauttia päivittäin koska hallitus vihaa suomalaisia lapsia.
Terroristin ura jo lapsena
lapsenArki
3
213
Vastaukset
- Bettynyt
Ei ollut videota.
- totuus-esille
Vastaavia löytyy pimein pilvin kasvatamoista...
Ammatti kivittäjä-
- erojakasvatuksessa
Nuorella on silloin mennyt monta asiaa vikaan.Muslimitytöt kasvatetaan kurilla ja se näkyy tyttöjen käytöksessä.Pojat taas saavat ehk vapaamman kasvatuksen ja joissain se näkyy myös käytöksessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1301000Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli37907Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi47839Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus50741Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva143734- 54731
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e32723Ootko sä oikeasti sinkku?
Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥42676Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy187670Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali136665