Vaikka Halla-aivot ovat vouhottaneet siitä jo kymmenen vuotta! Taisi halla-aivot taas kerran erehtyä!
Islmamisaatiota ei ole vieläkään näkynyt!
ukkkekkonen
32419
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Kylläse vaan näkyy yhä laajemmin euroopassa. Alappa matkustelemaan äläkä vain syrjäkyliltä huutele. Aloita turistikierrokseksi Pariisisista kierrellen eri kaupunginosoissa ja jos elävänä selviät , niin jatka Saksan ja Iso-Britannian kaupunkeihin.
Olet ilmeisesti ollut täysin uutispimennossa. Yleäkö vain seuraat ?
Ei kiinnosta joku perke... ranska vaan SUOMI!
Vieläkö kun julkisilla kuljin, niin ei tarvinnut saapua kuin Tikkurilaan, niin paikka oli kuin ulkomailla.
Mee itikseen. Joo ja kyllä nykyään Helsingin keskusta on kuin joku panladesmukades. Kaikki kun tapahtuu hitaasti, niin kansa ei huomaakkaan. 70 luvulla täällä meilläpäin oli suuri tapahtuma kirkonkylän urheilu kisoissa. Sinne tuli nekuri ja siitä ilmoitettiin paikallis lehdessä. Kaikki kyläläiset tulivat ihmettelemään tuota Afrikan mustaa ihmettä. Joku uskalsi jopa koskettaa. Mutta ajat muuttuu ja kansa sitämyöten...
Riittää kun sanoo : Katso Ruotsia!!!!!!!
.
No mene aloittaja käymään Puhoksessa ja Itiksessä! Siitä se leviää sinne Lieksaan pikkuhiljaa!
Näin on
Ennen vierailin Itä-keskuksen tavaratalossa melko usein, mutta nykyään se on kuin joku afrikkalainen huoltokeskus. En enää sinne matkusta. Onhan noita vara valita nykyään, mutta jo Sellossakin on kaikki käytävien penkit varattu näille maahatulleille, joten islamisaatio ei ole kovinkaan kaukana.
Mitähän itäkeskukselaiset maan kansalaiset pitävät tuosta kauppakeskuksestaan?
*****Mitähän itäkeskukselaiset maan kansalaiset pitävät tuosta kauppakeskuksestaan?******
Joo, kävin viime lauantaina Itäkeskuksessa. Kyllä oli paikka hiljentynyt siitä, mitä se oli esim. kymmenen vuotta sitten.
Onko aloittaja sokea?
Vai muutenko hän ei halua nähdä totuutta?
"Islmamisaatiota"
Vähintään :)
Aloittaja on vasemmistovinoutunut räyhis, jonka sanaan voi luottaa kuin valkohain lupauksiin olla purematta. Aloittaja ei myöskään tiedä islamisaatiosta yhtään mitään. Islamisaatio ei välttämättä tapahdu nopeana valtauksena, niin kuin hän olettaa meidän muiden uskovan. Islamisaation nopeus riippuu tietenkin siitä, missä tahdissa islamin usko maassa kasvaa. Oikeesti?!
Fakta on kuitenkin se, että mitä enemmän muslimeja maahan tulee, sitä enemmän alkaa näkyä alueellisia muutoksia. Ja onhan se mielenkiintoista, että nämä muutokset näkyy pääosin väkivaltana, häiriköintinä, sopeutumishaluttomuutena, työttömyyden kasvuna, leikkauksina, mediamädätyksenä, valheuutisina yms. negatiivisina ilmiöinä, mutta aloittaja tietenkin ignooraa sellaiset ja julistaa vain valheellista suvakistista mukatotuuttaan. Lähi-itäkeskus yhtenä "hyvänä" esimerkkinä islamisaation negatiivisista tunnusmerkeistä.
Sinne mihin näitä ihmisiä muuttaa, sieltä kantaväestö muuttaa pois ja syntyy gettoja. Kun vielä nämä ovat huikeita lisääntymään luonnollisestikin verrattuna kantaväestöön, on vääjäämätöntä että he syrjäyttävät tulevaisuudessa kantaväestön. Kuinka aikuiset älykkäätkin (ei viisaat) ihmiset voivat kiistää tällaisen tosiasian?
>+Islmamisaatiota+ei+ole+vieläkään+näkynyt!+
No+kyllä+se+näkyy+lukemissa+eivan+yhtä+selvästi+kuin+ilmaston+lämpeneminenkin.+Molempien+kasvukäyrät+ovat+edenneet+1970-luvulta+nykypäivään+selvin+numeroarvoin.
Tietyn+kriittisen+pisteen+jälkeen+ilmaston+lämpenemistä+ei+saada+enää+millään+ihmisvoimilla+pysähtymään.+Maapallon+väestöstä+kuolee+65%+pois.
Sama+juttu+islamisaatiossakin,+kriittisen+rajan+ylitettyään+isäntämaa+ei+saa+sitä+enää+pysäytettyä,+vaan+se+ottaa+lopulta+väkivalloin+koko+maan+haltuunsa.
ilmaston muutos on höppää, mut islamisaatio etenee.
Ei ole. Ilmastonmuutoksia on tapahtunut koko ilmaston olemassaolon ajan. Lue enemmän faktatietoutta ja vähemmän somehömppää.
Persuhöynien mielestä se on islamasaatiota kun menee uikkarit päällä saunaan! Tai, että jossain on ulkomaalaisen näköisiä ihmisiä. Persun mielestä kaikki ne, joiden ulkonäkö poikkeaa yläsavolaisesta standardista ovat islamisteja! Voi pyhä yksinkertaisuus! Yrittäkää edes ottaa selvää asioista ja ajatella! Mutta jos ÄO ja kengän numero ovat yhtenevät, niin ei ole millä ajatella.
Valheilla ja vääristelyillä sitten päätit pistää oman kortesi kekoon muodikkaassa persuvihassa, jota et osaa edes itsellesi perustella. Että mikä mahtaa olla oma ÄOsi? Ei hyvältä näytä ><
Muuta puhokseen ja käy eripaikossa itä Helsingissä.
Muslimeita Euroopassa 56,19 miljoonaa vuonna 2014.
Eurooppa kuuluu eurooppalaisille olisi oikea arvopohja jos ajattelemme lastemme tulevaisuutta.
Tämän sanoi Dalai Lamakin. Miksi nyt suvakit ei häntä kuuntele? Yleensä hän on ollut näiden kovassa suosiossa.
Kuuluuko islam muka sivistysvaltioihin?
Puhokseen vaan käymään, ei ole todellista väittää että islamisaatiota ei olisi olemassakaan. Totuutta ei voi piilottaa.
Islamisaatio etenee hitaasti mutta varmasti. Kouluissa lauletaan suvivirren kristillisyydestä putsattu versio. Helsingistä poistuivat kivannäköiset betoniporsaat, kun sian näkeminen saattaa loukata muslimeja. Jne...
Sianlihaa tullaan vähentämään julkisissa ruokailupaikoissa, ettei loukattaisi muslimeita. Kuka meiltä kysyy, loukataanko meitä suomalaisia jossain asiassa? Ei kukaan kysy. Meitä loukataan ja paljon. Kaikki tähtää yhteen asiaan, islamisaatioon.
Onkohan Jussi innokas taksin käyttäjä?
Ahaa,,aavikonöyhön puskanikki.
Sokeat ja aivottomat eivät sitä tule koskaan näkemäänkään.
Onneksi voi aina muuttaa pohjoiseen, itse voisin asua vaikka Alaskassa kunhan elikeino löytyy. Nämä allahur fuckbarit tykkää pakkautua aina isoihin kaupunkeihin, mieluusti etelään.
Islamisaatio etenee, jos sen annetaan edetä. Eurooppaa ja eurooppalaisia arvoja tulee puolustaa kirjaimellisesti vaikka armeijoiden avulla, jos se sitä vaatii.
Eurooppalaiset arvot katoavat islamisaatiota myöten, se on selvää.
Junker, Soros ym:t puhuvat eurooppalaisista arvoista samalla kun antavat islamisaatiolle avoimet ovet. Nämä henkilöt ja hediän kannattajat ovat mitä pahimpia eurooppalaisten arvojen ja ihmisten polkijoita !
Heidät tulee saada nopeasti sivuun, sillä heidän politiikan haittojen määrä kasvaa vuosi vuodelta.
taloon yhtenä yksilönä ovesta sisään nöyrästi ja sivistyneesti. Pienenä joukkona ihmisoikeuksiaan penäten. Suurena joukkona korskeasti.
Oikein suuri joukko ei halua talon rakentanutta vääräuskoista nähdä enää silmissäänkään, vaan tappaa hänet julmasti. Ruumis heitetään ikkunasta pihalle.
Tämä ilmiö nähdään maailmalla kaiken aikaa.
Ei tarvita muuta kuin kyky katsoa ja ymmärtää näkemänsä.