Onko enää olemassa vai onko purettu maantasalle? Onko joidenkin alkkisten omistama?
Karpalo pubi
jarmoAa
204401
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
missä se on ollu
Iso kulli tykkää istua siellä
Se on Herukka nykyään. Sama, missä Salkkarienki Pihlajakadun porukka käy kaljalla ja katsomassa tankotanssia. Tale sieltä viime aamuyöstä tuli aiva pää pyörryksissä.. Varokaa, ettette vahingos joudu telkkariin, Saarakkala ja Jussi varsinkin ku ootte niin tunnettuja!
Saako siellä herutettua
Karpalo-Pub toimii samassa paikassa kuin ennenkin eli Laurintien ja Laulajantien kulmassa, K-Supermarket Kurikkaa vastapäätä. Vetäjänä on Kauhajoen Aronkylässä Hotelli-ravintola Kurkea johtanut Tapani Ristiluoma:
https://www.finder.fi/Pubit ja baarit/Karpalo Pub/Kurikka/yhteystiedot/400951
Karpalo-Pub on toiminimi, jolla Hesline Oy harjoittaa ravintolatoimintaa:
https://www.kauppalehti.fi/yritykset/yritys/hesline oy/15432316
No nyt kyllä puhut palturia.. Taalasmaan Kari mulle justiinsa tuos Hissin kulumalla sanoo varmana tietona, jotta Kamilla Mustavaara sen omistaa. Kävin oikeen itte paikan päällä tarkistamas, ja kyllä sen nimi oli Herukka, Ulla tanssi tangolla, kaikki Pihlajakarun tyypit istu sielä kaljalla kieli pitkällä, myös julkkikset Saarakkala ja Miituu.
Kiitos tiedosta!
Sielä joskus käynyt vaalea hyvän näköinen nainen
Mä tapasin siellä joskus yhen T-nimisen naisen, pikumustaksi värjätty tukka, kuuskymppinen väittää olevansa. Onks näkyilly?
Minä
Oon nykysin blondi
sillä on nykyään viikset.
Kurikkalainen olen ja tiedän paikan hyvinkin. Kurikan johtajat kokoontuvat viikonloppuisin kyseiseen paikkaan.. paikan huhutaan olevan vapaa muurarien salainen tapaamis paikka
Muuratkoon reikänsä umpeen ihan vapaasti
Kylillä puhutaan että on Paikallinen homo eroottinen bubi
Ymmärsinkö tuon sepustuksesi oikein? Paikalline homo on siis eroottinen pubi. Sitäkään en tidä, mikä on bubi. Sen tiedän, mikä on pubi.
Onko Tiina vielä paikalla herkku haarukka levällään
Karpalo Pub on edelleen voimissa. Poikkee jarmoAa
Tapani Ristiluoma
Karpalo Pub on voimmissaan ja voi hyvin. Poikkee kattomahan Tapani!
Siä on kesääsin, mitä intiimein ja paras terassi...