Suomessa alettu puuhaamaan terrorismivahinkoihin rahastoa. Paras tapa välttyä terrorismivahingoilta on kysyä Halla-aholta, miten terrorismia parhaiten torjutaan.
Palautetaan kaikki potentiaaliset terroristit. Profilointi on helppoa. Hyvässä fyysissessä kunnossa olevat pakolaiset palautukseen. Jätetään naiset ja lapset.
Rahasto tarvitaan urheilijoille, jotka elävät köyhyysrajalla. Pakolaista tuetaan enemmän, kuin huippu-urheilijaa.
RKP:n talutusnuorassa kulkeva vihervasemmisto on Soinin kimpussa, hänen vapaa-aikanaan osallistumisesta tilaisuuteen. Soini on hoitanut ministerin tehtävänsä hyvin.
Hallitus on saanut Suomen talouden hurjaan nousuun. RKP:n johtama jarruosasto on pidettävä oppositiossa, jottei hyvä kehitys taas vesity.
Terrorismivahinkoihin rahasto!
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1818437
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264568- 504128
- 543612
- 513136
- 502880
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262596- 372358
- 292046
Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv382043