Muslimit vastaan muslimit taas

Iranissa - useita kuollut.

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/9dd89322-e78d-49ac-bf42-1da300f7ea6c_ul.shtml
Tämä "rauhaa" rakastava "uskonto" osa maapallosta, vain jaksaa tappaa.

Ei vapautta, rauhaa ja rakkautta ilman Islamia ?
9143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Missä islam, siellä veri virtaa ja allahakhbar kajahtelee. miksi v-ssa tätä sivistykseen täysin sopeutumiskyvytöntä roskaväkeä pitää Suomessakin sietää?

1Äänestä
  • Nuo pitää ottaa turvaan Suomeen.
    "Hädässä olevia pitää auttaa". "Annan pääinisterin taloni muslimien ja Lähi-idän ja Afrikan käyttöön."
    JihadSipilä

    Äänestä

  • MinäpäAutanKukaMaksaa kirjoitti:

    Nuo pitää ottaa turvaan Suomeen.
    "Hädässä olevia pitää auttaa". "Annan pääinisterin taloni muslimien ja Lähi-idän ja Afrikan käyttöön."
    JihadSipilä

    Lisäksi he ovat kone- ja raketti-insinöörejä ja aivokirurgeja jne...

    Äänestä

Pitäisi antaa jokaiselle muslimille kalasnikow ja pakettiautollinen ammuksia niin loppuisivat nämä paskauutiset. Olen niiiiin vitun kurkkua myöten täynnä tätä uutisointia.

1Äänestä

Mikäli saatana olisi keksinyt uskonnon se muistuttaisi hyvin paljon islamia

Äänestä

Muslimit vastaan muslimit myös Jemenissä! Kansa ajettu nälkäkuoleman partaalle, kun koetetaan selvittää millä tavoin pitäsi mekkaan päin pyllistellä ja montako kertaa päivässä hakata päätään maahan. Voi prkle mitä väkeä ja pahoin pelättävissä, että kohta näitä alkaa kolkutella Euroopan portteja ja Suomikin taas saa osansa paskavyörystä.

Äänestä
  • Piruako niitä lasketaan ollenkaan Eurooppaan tapelkoot omissa maissaan niin paljon , kun haluavat.

    Äänestä

Hyvä vaan että lahtaavat toisiaan niin muut säästyy.

1Äänestä

Heh. ÄhIyt on kyllä aika mestareita, jos ei ole muita uskontoja tai kansalaisuuksia joita rasistisesti alkaa murhaamaan, niin sitten tapetaan toisia muslimeita. Ei ole sekopäisempää ja sotaisampaa porukkaa, tai no ehkä jenkit hyvänä kakkosena.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Rauhaa_rakkautta kirjoitti:

Iranissa - useita kuollut.

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/9dd89322-e78d-49ac-bf42-1da300f7ea6c_ul.shtml
Tämä "rauhaa" rakastava "uskonto" osa maapallosta, vain jaksaa tappaa.

Ei vapautta, rauhaa ja rakkautta ilman Islamia ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu