Vapaudenpuisto ajanvietto paikkana

Kesäisin tulee hankittua vapudenpuistossa opiskelijan rusketus. Päiväsaikaan ei juuri ongelmia ole ollut, myös juomansakin on saanut nauttia rauhassa.
2162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse menen aina aamuisin keräämään käytetyt ruiskut että saan päivän käyntiin

Äänestä
  • Itse käyn laskemassa viinapsykoosi, delirium, haimatulehdus, rasvamaksa ja munuaisvika tapaukset. Sekä housuihinsa kusseet ja kuolleet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruskettunut._.opiskelija kirjoitti:

Kesäisin tulee hankittua vapudenpuistossa opiskelijan rusketus. Päiväsaikaan ei juuri ongelmia ole ollut, myös juomansakin on saanut nauttia rauhassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu