Tästä on hyvä jatkaa

Olikohan tuo k-autojen kiihdyttelykisa ainut tapahtuma LSKlla, joka ei saanut yhtään mielensäpahoittajaa asiasta kirjoittamaan... Vai onko siitä jo aikaisemmin valitettu?
6474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kun en päässyt paikalle.
Kiitoradallako kiihdytettiin.

Äänestä

Oli niin yhdentekevä tapahtuma

Äänestä
  • ...tulihan se sieltä...

    Äänestä

  • Mitä tuosta nyt noin ittees otit? Jos se ihmisiä ois kiinnostanu niin olishan niitä sinne tullu. Kuka tuota ny jaksaa katella ku aikuuset miehet leikkii. Lapsi on tetve ku se leikkii, mutta sairas jos ei joskus lopeta!

    Äänestä

  • Seilähän oli kaikki jota se asia kiinnosti tällä alueella. Tuon sinun, Tampio, kommentin mukaan kaikki mikä sinua ei kiinnosta sais lopettaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HianooSokeria kirjoitti:

Olikohan tuo k-autojen kiihdyttelykisa ainut tapahtuma LSKlla, joka ei saanut yhtään mielensäpahoittajaa asiasta kirjoittamaan... Vai onko siitä jo aikaisemmin valitettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu