https://jeditemppeli1.webnode.fi/
Sivuston tarkoituksena on yhdistää henkiset totuuden palaset ympäri internettiä yhdeksi henkiseksi kokonaisuudeksi sen taivaallisen näyn seurauksena jonka olen saanut. Olen aina ollut kiinnostunut henkisistä, yliluonnollisista yms. asioista ja tutkinut ja löytänyt vaikka mitä, kunnes minulle tuli jokin aika sitten taivaallinen näky jonka seurauksena minun täytyy kerätä ne yhdeksi kokonaisuudeksi. Minun oli ryhdyttävä toimeen välittömästi, jotta palo sisälläni oli edes hiukan laantunut, joten mitään ihmeellisempää ei tullut vielä kuin valmiiseen ympäristöön lätkäistyä materiaalia.
Mikäli aikaa ja taitoa tulee, niin koodaan vielä joskus kunnon nettisivut.
Minussa itsessäni ei ole mitään ihmeellistä. Olen henkisissä asioissa vielä alakoulun luokilla mutta älkää tuollaisiin kiinnittäkö huomiota vaan siihen mitä olen kanavoinut ja siihen mitä minun on käsketty kopioida sivulleni. Sen takana on korkeammat valon voimat.
P.S. EN KIRJOITA TÄHÄN KETJUUN ENÄÄ MUUTA joten turha yrittää, matkijat...
Olisin toki luonut käyttäjän tänne mutta Suomi24 vaatii puhelinnumeroa ja sitä en anna.
Jeditemppeli - henkinen sivusto
anonyymimuidenjoukossa
1
143
Vastaukset
- puhelinnumeroita
"Olisin toki luonut käyttäjän tänne mutta Suomi24 vaatii puhelinnumeroa ja sitä en anna."
Aika monen täällä kirjoittelevan puhelinnumero taitaa olla joko 040 000 0000 tai 040 123 4567....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta703550Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1483503Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463322- 532769
- 322036
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘301962Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k401695- 481676
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä961625- 391390