Ei tarvitse Keskustan tasapainoisen ihmisen puoluesaitilla koko ajan asua ja muita haukkua.
Vastaukset 10
- KjiähKjiäh
Tasapainoton kepulainen näyttää täällä aamusta iltaan joka päivä viihtyvän.
- SairastaOnTouhusi
Tuon idiootin aloitukset, ja maininta Keskustan tasapainoisista ihmisistä, ei tunnu kovinkaan järkevältä. Ylläpito voisi tosiaan tuon hölmön touhuihin hiukan perehtyä. Vittuako sehulluuttaan ja pahaan oloaan palstalle oksentaa vuosikausia.
- Kokenutolen
Keskusta tai mikä tahansa puolue tuntuu siltä että orja tässä vaan on joskus tuntuu että nehän vihaa niitä(veronmaksajia) jollainen olen itsekkin. Ihan vaan yli puoluerajojen ja ihan muutenkin.
- Kipsoke.Keino
Miksi sellaista sitten teet, jokaisessa aloituksessasi ?
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521033Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll20955Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl503820- 48766
- 45692
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE179583Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59558Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550