Haastoin itseni kakkakisaan

Olin ihan varma, että olen itse kehoni ruorissa. Hävisin, kakka tuli housuun, enkä enää haasta itseäni.
6184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Opitkin olemaan itseäsi tästä lähin haastamatta.

Äänestä

Mut minkäs teet kun kuntakinte pyrkii väkisin byysaan? Yllättäen ja varoittamatta? Tulee muuten pirun kiire.

Äänestä
  • Pahin on krapulassa, ulkona ja housuun. Ripuli tulee varoittamatta. Onneksi koti ei ole kaukana. Oli pakkanen ja aamupäivä. Paska juttu kuitenkin sekä suihku reissu.

    Äänestä

Mulla om tullu useesti kakkeli byysaan. Pääosin Metrossa.

Äänestä

Jumittaa..paska jumittaa. AAAA

Äänestä

Taas tulee pyyttonia aunuksesta. Onnex vessa on lähellä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kakkahousu kirjoitti:

Olin ihan varma, että olen itse kehoni ruorissa. Hävisin, kakka tuli housuun, enkä enää haasta itseäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu