Skodan tekniikka ja Kallen ajotaito

Walesin MM-rallissa Kalle Rovanperä johtaa luokkaansa ylivoimaisesti

Skodan Kalle Rovanperä jatkaa WRC2-luokan kärjessä. Rovanperä voitti päivän kahdeksasta erikoiskokeesta yhtä vaille kaikki, ja eroa luokkakakkosena olevaan Skodan Pontus Tidemandiin on jo lähes minuutti.
277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paljonkohan kuluttaa öljyä kisan ajan?

Äänestä

on se skoda hieno auto ja vielä NOPEA.varmaan joitakin vitutaa. mutta koitakaa kestää HAAAAAAAAAAAAAAAA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skoda_rulez kirjoitti:

Walesin MM-rallissa Kalle Rovanperä johtaa luokkaansa ylivoimaisesti

Skodan Kalle Rovanperä jatkaa WRC2-luokan kärjessä. Rovanperä voitti päivän kahdeksasta erikoiskokeesta yhtä vaille kaikki, ja eroa luokkakakkosena olevaan Skodan Pontus Tidemandiin on jo lähes minuutti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu