on näil nuoril tytöil apinan aivot

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/db04828b-a645-4319-9241-0f4fdaa4c220_u0.shtml

tuossaki kaksoismurhaajaa ihannoi ja suhteessa

toises otsikos luki että näin ei tarvi pelätä suhteessa

siksihä näiden uhrien kanssa ei kukaan alakaan, kun ne kuollu
163
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

synnyttävät sairaita julkimoita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


megarappäri kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/db04828b-a645-4319-9241-0f4fdaa4c220_u0.shtml

tuossaki kaksoismurhaajaa ihannoi ja suhteessa

toises otsikos luki että näin ei tarvi pelätä suhteessa

siksihä näiden uhrien kanssa ei kukaan alakaan, kun ne kuollu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu