Kertokaapa naiset kumpi on tärkeämpi. Peniksen pituus vai sen paksuus? Samoin onko nautinnon saannilla merkitystä terskan koolla suhteessa varren paksuuteen. Minulla on n 19-21 senttinen elin, ei hirveän paksu mutta isoterskainen. Naiseni sanoo saavansa kunnon tyydytyksen siitä, että peniksen pää 'leikkii' hänen sylinsä huulilla edestakaisin, työntymättä kokonaan sisään. Vasta loppuvaiheessa hän haluaa sen niin syvälle kuin mahdollista. Mielipiteitä, kiitos!
Pituus vai paksuus, entä se muoto?
Custom21
42826
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mieluummin paksu
Pituudeksi riittää hyvin reilu 15 cm, mielellään sellanen 17-19 ihanne (ettei satu liikaa vedeltäessä pohjaan saakka) mutta paksuutta saisi olla vähintään 4, mielellään enemmänkin. Eli paksuus on ratkaisevampi kuin pituus. Ennemmin ottaisin 15x5 kokoisen kuin 20x3 kokoisen.
Kiitos, minulla on varsi 4,5 ja pää 6,0, olen tyytyväinen vastaukseen..
..niin ehdottomasti ennemmin paksu ja lyhyt/lyhyehkö kuin pitkä/pitkähkö ja ohut.
Ei ole mitään iloa vetää tikulla kohdunkaulalle, se ei ole mukavaa. Paksumpi ja lyhyempi venyttää soppelisti mutta ei runno kohdunkaulaa niin pahasti.