Vihreät on vapaassa pudotuksessa

Vihreät = pellepuolue
16172
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Komppaan.

Äänestä

Piiskatessaan ruotsalaista virkaveljeään käden suunta oli selvästi alaspäin!!

Äänestä

Vihreään liittoon pitää laskea tuhansia tonneja alumiinikloridia, jotta se vihreä haiseva limamassa kirkastuisi!!

Tämä myrkyllisten vihreiden aatteiden rehevöittämä likolampi on politiikan häpeäpilkku.

Äänestä
  • Hyvä kuvaus.

    Äänestä

  • Jäsenkirjaton kirjoitti:

    Hyvä kuvaus.

    Komppaan!

    Äänestä

Tuleeko Vilunki-Ville pelastamaan puolueen. Se kun on kovin populisti eduskunnassa ikinä.

Äänestä
  • Jankuttaja-ville tulee ja pistää toiston täysille.

    Äänestä

Vauhti kiihtyy.

Äänestä

Mikä ei kuulu joukkoon: taksi, lentokone, klubi, lapsilisät, julkinen liikenne?

Äänestä
  • Suostuuko Jani vielä kävelemään vai pitääkö olla invamopo alla?

    Äänestä

  • Jani.DeLuxe kirjoitti:

    Suostuuko Jani vielä kävelemään vai pitääkö olla invamopo alla?

    Yhteiskunnan rahoituksella tietenkin

    Äänestä

Hoitaako vihreät Linnanmäen pellehommat?

Äänestä
  • Tuo olisi hienoa.

    Äänestä

  • Hienoa kirjoitti:

    Tuo olisi hienoa.

    Pelle grönsson esittää huikeimmat pyllynpiiskaus-temppunsa!!!

    Äänestä

  • Perseetvihertäen kirjoitti:

    Pelle grönsson esittää huikeimmat pyllynpiiskaus-temppunsa!!!

    Onko Pelle Grönsson på finska Touko Aalto?

    Äänestä

Kun Virheet puolueen johtajan käytös ja puheet ovat selvästi maanisia niin lopulta tulee uupumus ja masennus. Mielialan vaihtelut selviä.
Maniassa kaikki sujuu liian hyvin ja ihmiset hänestä haltioissaan ja hävetkää kun menitte mukaan. Ettekö tunnistanut oireita? Maanisdepression ja bipolaari mielenterveys sairaudet tunnistaa helposti ihan naisten lehti ja alkeis psykologian tiedoilla nykyään.
Eihän em dg omaavat ihmiset sovellu puolue johtajiksi eikä mihinkään vastuulliseen asemaan epävakautensa vuoksi. Valinta pj ja vauhti kiihtyi. Meni Akka vaihtoon,vieraat naiset,holtittomuus ja touhu päällä kaikessa niin selviä merkkejä ettei pää ole kunnossa. Kysymys ei ole mistään normaalista uupumuksesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aaltojen_loisketta kirjoitti:

Vihreät = pellepuolue

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu