Tuo ja muutkin palstat osiossa ovat yhden häirikön vallassa !
https://keskustelu.suomi24.fi/yhteiskunta/politiikka/puolueet/suomen-keskusta
Olisiko aika vihdoinkin tehdä jo jotain ?
Allerin ja suomi24;n käsitys keskustelupalstasta?
3
113
Vastaukset
- Ei-eroja
No kuinkas monen hallussa oletat Suomen puolueiden olevan?
Moi! Jos löydät viestin, joka mielestäsi pitäisi poistaa, siitä kannattaa tehdä ilmoitus viestin alakulmasta löytyvällä Ilmianna-painikkeella.
Terveisin,
Emma
Suomi24-tiimi- Luotsit-takaisin
Mitä se muka auttaa. On tehty useitakin ilmiantoja viestistä Matkailu Eri tapoja matkailla Laivamatkat ja risteilyt Silja Linen risteilijä törmäyskurssilla. Juttu ei missään tapauksessa ole matkailua. Se kuuluisi foorumille Laivat ja merenkulku eli asiaton matkailifoorumilla.
Mutta siellä se on ja mitä ilmeisimmin pysyy. Kyllä tarvittaisiin luotseja takaisin, sillä he taitavat olla ainoita ylläpidon suunnalta, jotka kykenevät ymmärtämään, mikä heidän luotsaamallaan foorumilla on asiaa ja mikä ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll1435244Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1763797Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi473213Henkirikos kiuruvedellä
Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut431885Gallup: Mitä teillä syödään pääsiäisenä, onko juhlaruokaa vai meneekö arkiruoilla?
Monessa perheessä pääsiäisenä pöytään pistetään vähän parempaa herkkua. Pääruokaan panostetaan ja lisäksi leivotaan vaik401299Loimaan k-citymarketilla puukotus
Jonka on puukotettu Loimaan citymarketilla tänään iltapäivällä noin klo 14. Kuulin kun ambulanssi huusi kaupungilla kun381205Martinan ex-rakas ulkoilutti Espanjassa koiraa.
No on hyvä asia, että heillä on kuitenkin hyvät välit, vaikka eroneet jo viimme syksynä.3191148Kunnanjohtaja haista sinä
Kyvytön johtamaan kuntaa! Täysin kyvytön. Toivottavasti Hattula saa sinut vaivoikseen. Epäpätevä, ammattitaidoton, yhtei301111- 831056
Shokkitulos: venäläisten ja iranilaisten älykkyys keskimäärin korkeampi kuin suomalaisten
Kiina: 106.48 pistettä Iran: 104.80 pistettä Venäjä: 103.68 pistettä Suomi: 99.97 pistettä Ukraina: 95.66 pistettä255877