Sipilän vittuilu työväestölle loppuu pian

Korkeintaan puoli vuotta ja tästä kepuleiden pahuudesta suomalaista työväestöä kohtaan päästään.
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hänen jälkensä jää jäljelle.

Äänestä

Ethän sinä ole työssä, kuten olet sanonut, ette ole työllä pahemmin käsiäsi sotkenút.
Sairaseläkeläisenä olet valittanut jopa apteekkissa raha kaikki. Tautejasi olet valitellut kun niitä paljon -sokeri -sydän -keuhkotautia ja mitä kaikkea kerroitkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sipilä.Kortistoon kirjoitti:

Korkeintaan puoli vuotta ja tästä kepuleiden pahuudesta suomalaista työväestöä kohtaan päästään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu