Viking grace

Olipa ilo silmälle nähdä sinut laivalla. Sinulla oli mukanasi lapsia. Näin sinut vielä Auran ABC kahviossa.
4386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

,,milloin ja missäkö, kö




olinko nainen????

Äänestä
  • Olit nainen ja varmaan olet edelleenkin! Olisi kiva nähdä uudelleen!

    Äänestä

  • Kyllä olit. Upeilla silmillä varustettu. 13-14.10 MG- Risteily

    Äänestä

,,,kaasuttelen tässä "pieruja" ee ollu minun lapsia oli kaverin ,,,viurake;))))

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kaivaten kirjoitti:

Olipa ilo silmälle nähdä sinut laivalla. Sinulla oli mukanasi lapsia. Näin sinut vielä Auran ABC kahviossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu