Harmittaa tänä vuonna Idolsissa ollut todella paljon hyviä mies laulajia.
Ja kaikki järjestäen kaikki pudotettu.Mutta nuoret tytöt jotka tasapaksuja vikujia järjestäen päässyt jatkoon.Onko tarkoitettu vain nuorille tytöille?Voisko kertoa jo alussa,että haetaan vain naispuolisia tasapaksuja huutajia loppukilpailuun?
Koskaan ennen en ole kirjoittanut minnekkään mitään,mutta nyt kyllä harmittaa miesten/poikien puolesta😒
Harmittaa hyvien poikien puolesta
5
391
Vastaukset
- tarkoitat
Tarkoitat varmaan "järjestään" eikä "järjestäen"?
- Jorma-Uolevi
Suomen naisartistit on nyt jo joitain vuosia kuulostaneet kaikki ihan samalta, ja laulutyylejäkin löytyy ehkä kaks; toinen ryhmä huutaa kovaa, korkealta ja nuottia etsien, toinen puoli laulaa johonkin kurkkunsa sisälle niin et läpi kuuluva ääni kuulostaa pikkulapsen itkulta.
vähän seurannut mutta vilma hautakosen exs and ohs menee kärkeen. huvittaa kun paskaraakkujat on äänestämässä jatkoon itseään parempia. ovat vaan brändänneet itsensä uutuudet eivät
- Leluosasto
Uusia vinkuleluja on tulossa kun tuomaritkin ovat samanlaisia.
- Kynä
Suomen IDOLS 2018.
Toimintamalli ei ole tasapuolinen ja oikeudenmukainen.
- Ensimmäisenä jokaisen pitää osata suomenkieli!
- Ei IDOLS kisa Suomessa ole sellainen missä on näitä kiintiö pakolaisia jokainen tietää mitä tarkoitetaan.!
- Idols kisaajien tulee olla monipuolisia mitä aikaisempina vuosina on haettu ja tämä Idols formaatti ei toimi Suomessa oikein.
- Esim Idols 2018 kisaaja Leo ei ole mitenkään Idols formaattiin sopiva. Tyyppi räppää aina muiden kisaajien näyttäessä monipuolisuuksiaan!!!!
Nyt todellakin tälläinen nuorten esimerkki VEKS KOKO kisasta eli Leo kotiinsa kasvamaan. Eihän tätä voi pitää edes esikuvana nuorille..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3186874Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss693976- 2083115
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242827- 741932
- 1461702
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101692Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891418