Luvattiin elokuussa, ei ole vieläkään tullut. Olen odottanut viikkokaupalla. Chatissa vastaavat "kyllä ne tulee :)". Huijaaminen ottaa päähän!...!!! ONKO MUILLA SAMA JUTTU?
Telia-lahjakortit huijausta?
9845yj9u4tjy9
3
193
Vastaukset
- WUFWUF
Sama juttu täällä. Tilasin lahjakortin koiranruokaa varten, mutta koira kuoli nälkään jo parissa viikossa. ELI SAMA JUTTU !!!!!!!!!!!!!
- Surkeaanykyaikana
Pitäis tämän lisäksi saada yhteydet kuntoon. Pitäjänmäelläkään nämä eivät toimi kunnolla, huono kenttä. Palvelun tarjoajaa ei kiinnosta lisätä kapasiteettia.
- wouwou
sitä juuri. lahjakortti tulee jos soitat asiakaspalveluun ja muistutat heitä useita kertoja. jolloin olet maksanut lahjakorttisi monta kertaa soittamalla kallliiseen asiakaspalveluun. kuluttaja-asiamoieheenyhteyttä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614368KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1483139Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472458Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?482370- 982025
- 241883
- 301606
- 231602
- 1531445
- 341233