Pilkka osui omaan nilkkaan

Jotkut lohjalaiset luulevat Nummelan olevan huume-elämän keskus eivätkä päästä lapsiaan / nuoriaan Nummelaan edes kyläilemään.

Nytpä taisi pilkka osuakin omaan nilkkaan kun on lohjalaisia ollut kiinni otettuina monen poliisin voimin...
Se siitä hyvämaineisuudesta.
2298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tyypillinen nummelalainen joka iloitsee huume ongelmaisista =(

Äänestä

Huume-elämän keskus?? Olis nyt ensin edes liike-elämän tai älyllisen elämän keskus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


nytpätahdonollama kirjoitti:

Jotkut lohjalaiset luulevat Nummelan olevan huume-elämän keskus eivätkä päästä lapsiaan / nuoriaan Nummelaan edes kyläilemään.

Nytpä taisi pilkka osuakin omaan nilkkaan kun on lohjalaisia ollut kiinni otettuina monen poliisin voimin...
Se siitä hyvämaineisuudesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu