Tänään piti olla maakuntavaalit

Mutta jarruttaja Heikkinen ja muut kepulaiset munivat tämänkin,
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No ajattelepa ite. Heikkinen on ehtinyt rouskutella aivan mielettömän määrän kaalia tämän sote-käsittelyn aikana, joten varmastikin on ollut silloin tällöin tarpeen tuulettaa valiokuntasalia. Ihmekkös kestää, jos joutuu välillä työhuoneesta evakkoon.

Äänestä

Sipilististen partakarvalestalahkolaisten sanaan ei ei voi luottaa, nuorisosäätiössä lestat ryöstivät jopa omat varansa niin miksipä tuo sama lahkolaisjoukkio ei myös valehtelisi lestatyylisesti tuskaa tuntematta myös omalle kannattajajoukolleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petteri_O kirjoitti:

Mutta jarruttaja Heikkinen ja muut kepulaiset munivat tämänkin,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu